Groza!

Pożar bloku w Toruniu. Są ranni i poważne straty! Zdjęcia z akcji strażaków

2022-12-09 8:29

Toruń: Nocny pożar wybuchł przy ul. Olsztyńskiej w minioną środę (7 grudnia 2022 r.). 7 zastępów straży walczyło z ogniem, który pojawił się w bloku. W momencie zdarzenia, w środku były dwie osoby! Zobaczcie zdjęcia z akcji służb na portalu se.pl.

Wezwanie do pożaru strażacy z Torunia otrzymali w środę (7 grudnia 2022 r.) ok. godziny 22:20. Zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, więc do akcji ruszyło aż siedem zastępów PSP i OSP. - Jedna osoba została przewieziona do szpitala, druga do izby wytrzeźwień - przekazał asp. Wojciech Chrostowski z Komendy Miejskiej Policji, cytowany przez portal "Oto Toruń.

Pożar i ewakuacja w Toruniu. Spore straty

- Spalił się znajdujący się w pomieszczeniu wózek inwalidzki. Poza tym okopcone zostały ściany i sufit - powiedział kpt. Przemysław Baniecki, oficer prasowy KMP Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu. Siedem osób ze znajdujących się w bloku mieszkań zostało ewakuowanych, ale po zakończeniu działać mogli wrócić do siebie. Przyczyny zdarzenia wyjaśni policyjne śledztwo. Zdjęcia z akcji prezentujemy pod tekstem.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy byłeś kiedyś świadkiem pożaru?
Pożar zakładu Tarczyński pod Trzebnicą