KOSZMARNY finał pożaru w Kujawsko-Pomorskiem! Znaleźli ZWŁOKI 58-latka

2021-02-26 9:03 km PAP
KOSZMARNY finał pożaru we Włocławku! Znaleźli ZWŁOKI 59-latka
Autor: archiwum portalu KOSZMARNY finał pożaru we Włocławku! Znaleźli ZWŁOKI 59-latka

Fatalne wieści z województwa kujawsko-pomorskiego. W pożarze domu jednorodzinnego w Gliznowie koło Włocławka zginął 58-letni mężczyzna. Jego córka z dziećmi zdołali opuścić budynek - poinformowały w piątek policja i PSP.

KOSZMARNY finał pożaru w Kujawsko-Pomorskiem! Znaleźli ZWŁOKI 58-latka

Strażacy, którzy przyjechali na miejsce, w pokoju przy kanapie znaleźli zwłoki 58-latka. Mieszkająca w oddzielnej części domu córka mężczyzny i jej dwoje dzieci zdołali się ewakuować przed przybyciem straży pożarnej. Dyżurny Komendy Wojewódzkiej Straży Pożarnej w Toruniu poinformował, że pożar nie był duży, wypaliła się część pokoju zajmowanego przez mężczyznę. Zaznaczył, że akcja gaśnicza zakończyła się szybko, a dom nadaje się do zamieszkania.

Przeczytaj także: Rydzyk w strachu! POŻAR pod Radiem Maryja wywołał PODPALACZ. Był OPĘTANY?!

- Przyczyna pożaru na razie nie jest znana. Miejscu pracują prokurator, policjanci i biegły z zakresu pożarnictwa - poinformowała rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy Monika Chlebicz.

W akcji gaśniczej uczestniczyły trzy zastępy straży pożarnej. Rodzinie i przyjaciołom zmarłego składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

DOM po pożarze w Toruniu czeka odbudowa. Czas nagli
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE