Rowerzysta zrobił to na oczach grupy SPEED. Co za głupota! [WIDEO]

i

Autor: KPP Inowrocław Rowerzysta zrobił to na oczach grupy SPEED. Co za głupota!

Zarobił ogromny mandat

Rowerzysta zrobił to na oczach grupy SPEED. Co za głupota! [WIDEO]

2022-10-05 11:19

Inowrocław: Rowerzysta nie wiedział, że tuż za nim stoi samochód policyjnej grupy SPEED. Na oczach funkcjonariuszy postanowił przejechać przez zamknięty przejazd kolejowy. - Został ukarany mandatem w wysokości 2 000 zł - przekazuje asp. szt. Izabella Drobniecka, oficer prasowy miejscowej KPP.

W minioną sobotę (1.01.2022 r.) na jednym ze strzeżonych przejazdów kolejowych w Inowrocławiu patrol inowrocławskiej grupy SPEED interweniował na sygnale. Policjanci zbliżając się do przejazdu zauważyli, że na sygnalizacji miga czerwone światło i zamknęły się półrogatki. Policjanci niejednokrotnie apelowali, aby w takich sytuacjach pod żadnym pozorem nie przejeżdżać przez tory. Tymczasem jeden z rowerzystów wykazał się skrajną głupotą. - Nagle zdecydował się „pokonać” zamknięty przejazd kolejowy - wyjaśnia asp. szt. Izabella Drobniecka z KPP w Inowrocławiu.

Inowrocław: Ogromny mandat dla nieodpowiedzialnego cyklisty

Patrol grupy SPEED dał delikwentowi wyraźne sygnały świetlne i dźwiękowe. Rowerzysta, który był w niemałym szoku, za wykroczenie został ukarany mandatem karnym w wysokości 2 000 zł. - Policja apeluje, że takie zachowanie uczestników ruchu to lekkomyślność i zagrożenie wypadkiem - podsumowuje oficer prasowa KPP Inowrocław. Nasza redakcja przyłącza się do tych komunikatów. Ku przestrodze, pod tekstem zamieszczamy materiał wideo z miejsca zdarzenia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Na oczach policji przejechał rowerem przez zamknięty przejazd kolejowy
Sonda
Czy wszystkie przejazdy kolejowe powinny być strzeżone?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE