Sławek Wałęsa bierze się za siebie. Na początek poszedł do fryzjera

i

Autor: Archiwum prywatne Sławek Wałęsa bierze się za siebie. Na początek poszedł do fryzjera

Ależ przemiana!

Sławomir Wałęsa zamienił się w prawdziwe ciacho! Wszyscy są w szoku

2022-09-01 13:23

Sławomirowi Wałęsie wystarczyło kilka dni abstynencji, aby jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zamienić się z menela w modela. Najbardziej znana pociecha prezydenta Wałęsy, to łamacz kobiecych serc. Niejedna kobieta przez niego wylała morze łez, a inne dopiero to czeka. Młody Wałęsa ma bowiem czworo dzieci z... trójką kobiet.

Syn Lecha Wałęsy zmienił się nie do poznania! Tak teraz wygląda

Podpuchnięte oczy i pijacka opuchlizna na twarzy - tak jeszcze kilka dni temu wyglądał Sławomir Wałęsa. Jednak teraz prezentuje się o niebo lepiej. Wszystko za sprawa odstawienia alkoholu. Najbardziej znany syn prezydenta Wałęsy zapewnia, że rzucił picie alkoholu, bo po prostu go na niego nie stać.

Zobacz: Wałęsa przestał pić, bo nie stać go na alkohol. Wstrząsające wyznania

Dalsza część tekstu pod materiałem wideo

Szok! To Wałęsa!

Najwidoczniej dzięki temu Sławomir Wałęsa miał pieniądze, aby wstąpić do fryzjera. Nie ma co ukrywać, na najnowszym zdjęciu syn prezydenta wygląda jak model. I coś w tym jest.

Zobaczcie jego najnowsze zdjęcia w galerii PONIŻEJ!

Sławomir Wałęsa zawsze miał ogromne powodzenie u kobiet. Ma to coś. I ogromne alimenty do płacenia. Syn prezydenta ma czworo dzieci z trójka kobiet. Z pierwszą żona, Sławomir Wałęsa ma dwoje synów. Swoją drugą żonę poznał go był na pierwszej terapii odwykowej. Ta urodziła mu córkę. Kolejnego syna Wałęsa spłodził, gdy będąc żonaty wdał się w romans z żoną szefa firmy, w której pracował. Gdy sprawa wyszła na jaw, Sławomir rzucił pracę u męża swojej kochanki. Nie ma co, Sławomir jest kochliwy.

Sonda
Jesteś zdziwiony metamorfozą, którą przeszedł syn Lecha Wałęsy?