Śmiertelny przypadek koronawirusa w Grudziądzu! Zmarła 83-letnia kobieta

2020-05-13 17:49 SCH
Szpital Grudziądz
Autor: Piotr Wasiak Lekarka pełniąca dyżur na grudziądzkim SOR zarażona koronawirusem

Rośnie liczba śmiertelnych przypadków koronawirusa w Polsce. Ministerstwo Zdrowia poinformowało w środę (13 maja) po południu kolejnej ofierze epidemii COVID-19 z woj. kujawsko-pomorskiego. Pacjentka zmarła w szpitalu w Grudziądzu.

Koronawirus: nowe dane z kujawsko-pomorskiego

Koronawirus w Polsce. Kolejny śmiertelny przypadek zachorowania na COVID-19 w woj. kujawsko-pomorskim. Ministerstwo Zdrowia w środowym, popołudniowym raporcie poinformowało o śmierci pacjentki ze szpitala w Grudziądzu. To 83-letnia kobieta. Informację potwierdził Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy.

- Z przykrością informujemy, że Regionalny Szpital Specjalistyczny w Grudziądzu, który obecnie pełni rolę placówki jednoimiennej zakaźnej przekazał informację o zgonie kolejnej osoby chorej na COVID-19. To 83-letnia kobieta, która miała choroby współistniejące - czytamy w komunikacie.

Niestety, już 39 osób z woj. kujawsko-pomorskiego przegrało walkę z koronawirusem. Zakażonych zostało 577 osób. Rośnie również liczba zachorowań i zgonów w całej Polsce. Według najnowszych danych to 17204 zakażeń i 861 przypadków śmiertelnych.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express - KLIKNIJ TUTAJ!

Super Raport 13 V (goście: Czarnecki, Hamankiewicz)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.