Sukces Straży Miejskiej w Toruniu. Pies Luna i jego przewodniczka w krajowej czołówce!

2020-09-17 13:21 KM
Piesek Luna i strażniczka z Torunia
Autor: Straż Miejska w Toruniu Sukces Straży Miejskiej w Toruniu. Pies Luna i jego przewodniczka w krajowej czołówce!

Pies służbowy Luna wraz ze swoją przewodniczką, funkcjonariuszką Straży Miejskiej w Toruniu wzięły udział w szkoleniu dla przewodników psów służbowych - informuje rzecznik prasowy SM. Duet z Torunia zajął znakomite, trzecie miejsce.

Zajęcia, o których mowa w tym artykule zostały zorganizowane przez Polski Związek Instruktorów i Przewodników Psów Służbowych w dniach 8-10 września 2020 r w Sulejowie (województwo łódzkie). Organizatorzy oceniali zaangażowanie w pracę, rozwój w szukaniu narkotyków, współpracę przewodnik - pies oraz więź emocjonalną pomiędzy czworonogiem a jego opiekunem. 

- Z 16 zespołów biorących udział w szkoleniu, strażniczka Sylwia Dobrzalska z toruńskiej Straży Miejskiej wraz z psem Luną zajęły trzecie miejsce w kategorii „Najlepszy zespół do wyszukiwania narkotyków.” Nie jest to pierwszy sukces toruńskiego zespołu. Kilka lat wcześniej przewodniczka wraz z psem zajęły w zawodach pierwsze miejsce i tytuł „Najlepszego zespołu do wyszukiwania narkotyków” - informuje w komunikacie Jarosław Paralusz rzecznik prasowy SM w Toruniu.

Czytaj też: Toruń: Nocna akcja strażników miejskich. Zatrzymany miał 3,7 promila alkoholu

Psiakowi i strażniczce gratulujemy kolejnego wyróżnienia i życzymy rzecz jasna dalszych sukcesów! 

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Policjanci z Torunia zatrzymali dwóch nastolatków. Kilkadziesiąt zarzutów!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.