Szadłowice: Znaleziono niebezpieczny niewybuch! Potrzebna była EWAKUACJA [AKTUALIZACJA]

2021-04-06 13:31 Konrad Marzec
Szadłowice: Niewybuch i EWAKUACJA mieszkańców! Gigantyczne utrudnienia w Kujawsko-Pomorskiem!
Autor: archiwum portalu Szadłowice: Niewybuch i EWAKUACJA mieszkańców! Gigantyczne utrudnienia w Kujawsko-Pomorskiem! / Zdjęcie poglądowe

Szadłowice: we wtorek (06.04.2021) został wykopany z ziemi niewybuch. To przedmiot o wymiarach około 80 cm na 20 cm, ważący orientacyjnie około 50 kg. - Na miejscu działają policjanci z Nieetatowej Grupy Rozpoznania Minersko-Pirotechnicznego Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu oraz wojskowi saperzy - przekazuje asp. szt. Izabella Drobniecka z KPP w Inowrocławiu.

Aktualizacja 13:31

- W nawiązaniu do komunikatu o niewybuchu w Szadłowicach, droga krajowa numer 15 została odblokowana. Niebezpieczny przedmiot zabrali saperzy - przekazuje oficer prasowy KPP w Inowrocławiu. 

Jedźcie ostrożnie i uważajcie na siebie!

Wcześniej pisaliśmy:

Szadłowice: Niewybuch i EWAKUACJA mieszkańców! Gigantyczne utrudnienia w Kujawsko-Pomorskiem!

Pilny komunikat policji. W Szadłowicach (powiat inowrocławski) znaleziono niewybuch, który wywołał sporo zamieszania. Odkrycie wiąże się z gigantycznymi utrudnieniami w regionie. - Z uwagi na zagrożenie była konieczność ewakuowania kilkudziesięciu osób z okolicznych budynków. Droga krajowa numer 15 na wysokości miejscowości Szadłowice została zamknięta - przekazuje nam asp. szt. Izabella Drobniecka z KPP w Inowrocławiu.

Przeczytaj także: NIEZWYKŁE i NIEBEZPIECZNE odkrycie w Popowie! Pochodzi ze Związku Radzieckiego

- Policjanci kierują objazdami: od strony Torunia, samochody w miejscowości Wielowieś, są kierowane na Wierzchosławice, a od strony Inowrocławia, w miejscowości Latkowo, w kierunku Rojewa. Do czasu wydobycia niewybuchu, utrudnienia mogą potrwać około godziny czasu - przekazała po 12:45 asp. szt. Izabella Drobniecka.

Uwaga kierowcy - jeżeli macie taką możliwość, rozważcie alternatywne trasy. O aktualizacjach będziemy was regularnie informować w naszym lokalnym serwisie. Policjanci przypominają - jeśli natrafiłeś na niebezpieczny przedmiot, nie próbuj przy nim "majstrować" na własną rękę. Trzeba od razu powiadomić odpowiednie służby!

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Znaleziono niewybuch przy SP nr 5 w Lesznie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE