Tak Elana Toruń promuje sprzedaż akcji. Wykorzystali WIELKI HIT MUZYCZNY! [WIDEO]

2019-10-10 15:02 Konrad Marzec
Tak Elana Toruń promuje sprzedaż akcji. Wykorzystali WIELKI HIT MUZYCZNY!
Autor: Nadesłane Tak Elana Toruń promuje sprzedaż akcji. Wykorzystali WIELKI HIT MUZYCZNY!

Oryginalnie, nieszablonowo, kreatywnie - tak wyglądają ostatnie spoty klubów z Torunia. Tym razem Elana Toruń zachęca do kupna akcji i zostania współwłaścicielem ekipy z ambicjami. Znacie hit pt. "Ona by tak chciała"? No to posłuchajcie ostatniego hitu internetu!

Elana Toruń nie ma w tym sezonie zbyt dobrej prasy, ale wszystko może się jeszcze zmienić. Wystarczy poprawić wyniki i udowodnić, że zmiana trenera była dobrym pomysłem. Jedno jest pewne - dział marketingu nie śpi.

"Ona by tak chciała..." - tak Elana Toruń promuje sprzedaż akcji

Nie będziemy przedłużać specjalnie wstępu. Bohaterami są Mateusz Stryjewski, Paweł Karbowiński oraz kierownik drużyny Daniel Garnicki.

A o co konkretniej chodzi? Wystarczy zajrzeć na stronę internetową zainwestujwelane.pl, gdzie znajdziecie wszystkie szczegóły.

- Chcemy stworzyć silną drużynę na boisku i poza nim. Wierzymy, że razem można wiele. Elana Toruń to 51 letnia tradycja, to piękne miasto, to ludzie, to emocje, a także historia, która tworzy się każdego dnia. Stwórzmy kolejną - przekonują pomysłodawcy.

Po dwunastu kolejkach sezonu 2019/20, Elana Toruń zajmuje 13. miejsce w tabeli 2. ligi. Najbliższy mecz to sobotnia, wyjazdowa konfrontacja z GKS-em Katowice. Nie będzie to łatwe spotkanie. Rywale wygrali cztery ostatnie mecze i są na fali wznoszącej. Warto przypomnieć, że "Gieksę" prowadzi Rafał Górak, były szkoleniowiec "Żółto-Niebieskich".