Ten film Apatora Toruń wywołuje gigantyczne emocje! W sieci panuje zachwyt [WIDEO]

2019-10-09 12:35 KM
Ten film Apatora Toruń wywołuje gigantyczne emocje! W sieci panuje zachwyt
Autor: Konrad Marzec Ten film może przekonać wielu kibiców do regularnego chodzenia na Motoarenę

Po 44 latach klub żużlowy z Torunia spadł z Ekstraligi. Teraz władze robią wszystko, aby odzyskać zaufanie kibiców. Z pewnością pomoże im film, który trafił do sieci we wtorek (8 października). Zobaczcie go na portalu ESKA INFO Toruń!

"Lata świetności, rok próby. Bądź z nami!" - takie hasło towarzyszy najnowszemu filmowi, który ma przekonać kibiców Apatora Toruń do "dania drugiej szansy" klubowi. Pojawili się w nim lokalni bohaterowie - Adrian Miedziński i Tomasz Bajerski. Znajdziemy tam również emocjonalne reakcje kibiców, prezydenta Torunia oraz właściciela - Przemysława Termińskiego.

- Dotychczasowy projekt już się wyczerpał. Teraz wracamy do historycznej nazwy - Apator Toruń. Wkrótce poinformujemy o sponsorze tytularnym - mówił niedawno Termiński. Ostatni raz Apator był w oficjalnej nazwie w sezonie w roku 2005. - Powrót do nazwy nie musi oznaczać, że sponsorem będzie ta właśnie firma, ale i na takie rozmowy liczymy - dodał.

Ostatnie działania klubu to konkretny przekaz w kierunku kibica - chcemy postawić na lokalność. Wspaniały film, zmontowany przy współpracy z wieloma podmiotami poruszył internautów i przekonał nawet fanów z innych miast, którzy - mówiąc delikatnie - za Apatorem specjalnie nie przepadają. Możecie zobaczyć ten materiał nad tekstem!