Toruń: 21-latek może mówić o CUDZIE. Jego Ford Mondeo wylądował na drzewie [ZDJĘCIA]

2020-08-27 12:46 KM

- O wielkim szczęściu może mówić 21-letni kierowca osobowego Forda Mondeo - tak zaczęła relację z czwartkowego zdarzenia (27 sierpnia) podinsp. Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy KMP w Toruniu. Mężczyzna wyjeżdżał z miasta w kierunku Różankowa i stracił panowanie nad pojazdem, a jego auto zatrzymało się po przeciwległej stronie drogi, na drzewie. Na szczęście nic poważnego mu się nie stało. Teraz odpowie za doprowadzenie do kolizji.

Powiało grozą na drodze w Toruniu. W czwartek (27 sierpnia) w godzinach porannych miała miejsce niebezpieczna kolizja z udziałem 21-letniego kierowcy Forda Mondeo. Policjanci z grodu Kopernika wystosowali przy tej okazji apel do wszystkich uczestników ruchu drogowego. W tym konkretnym przypadku młody mężczyzna miał szczęście, ale w ostatnich tygodniach mieliśmy już przypadki w Toruniu i okolicach, gdzie wypadki kończyły się w najgorszy możliwy sposób. Tutaj jedynym problemem 21-latka będzie odpowiadanie za spowodowanie kolizji. Więcej informacji na temat tego zdarzenia znajdziecie w naszej galerii.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

W Toruniu trwa policyjna akcja "Bezpieczna zebra"

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.