Toruń: Przejazd kolejowo-drogowy zostanie zamknięty! Będą utrudnienia

2021-07-19 10:25
Tory kolejowe
Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons Toruń: Przejazd kolejowo-drogowy zostanie zamknięty! Będą utrudnienia / Zdjęcie poglądowe

Uwaga mieszkańcy Torunia i goście! We wtorek (20.07.2021) w godzinach od 9.00 do 13.00 zostanie zamknięty dla ruchu przejazd kolejowo-drogowy w ciągu ul. Polnej. Informacje przekazały PKP i Miejski Zarząd Dróg w Toruniu.

Toruń: Przejazd kolejowo-drogowy zostanie zamknięty! Będą utrudnienia

Mieszkańcy Torunia, kierowcy i pasażerowie PKP z innych miast muszą się liczyć z utrudnieniami. Przejazd kolejowo-drogowy przy ul. Polnej zostanie zamknięty na ok. 4 godziny. - We skazanym terminie PKP będzie przygotowywało tor rewitalizowanej linii kolejowej nr 207 na odcinku Toruń Wschodni - Chełmża do demontażu. Zakres prac wymaga całkowitego zamknięcia przejazdu - przekazuje Agnieszka Kobus-Pęńsko, rzecznik prasowy MZD w Toruniu.

Czytaj też: 32-metrowy radioteleskop obserwatorium UMK koło Torunia uszkodzony! Wszystko przez burze

Działania, o których mowa wyżej to część inwestycji, której zakończenie przewidywane jest na koniec 2022 roku. Projekt obejmuje rewitalizację linii, dobudowę toru mijankowego, budowę połączenia z linią 209, likwidację niestrzeżonych przejazdów, przebudowę jednej ze stacji technicznych oraz budowę i przebudowę dworców/przystanków - Toruń Mokre, Łysomice, Ostaszewo Toruń i Grzywna.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Tak zmieniał się Toruń przez ostatnich 37 lat!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE