Toruń. Ważne zmiany na newralgicznym skrzyżowaniu!

2021-10-20 13:39
Prace modernizacyjne w centrum Torunia. Ważne zmiany na newralgicznym skrzyżowaniu!
Autor: MZK w Toruniu Prace modernizacyjne w centrum Torunia. Ważne zmiany na newralgicznym skrzyżowaniu!

Toruń. Uwaga kierowcy z grodu Kopernika i nie tylko! - W związku z pracami przy modernizacji torowiska w ciągu ul. Bydgoskiej, w dniach 23-25 października 2021 r. zmieni się organizacja ruchu w rejonie skrzyżowania Bydgoskiej i Reja - przekazuje MZK w Toruniu.

Toruń. Ważne zmiany na newralgicznym skrzyżowaniu!

Mieszkańcy Bydgoskiego Przedmieścia i okolic od jakiegoś czasu musza się mierzyć ze sporymi utrudnieniami. W godzinach szczytu ul. Broniewskiego regularnie się korkuje. Ma to związek z pracami modernizacyjnymi w tamtym rejonie Torunia. Tymczasem Miejski Zakład Komunikacji informuje o kolejnych zmianach, które będą obowiązywać od 23 października. Trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Którędy nie przejedziemy w najbliższych dniach?

Zobacz też: Trwają prace modernizacyjne w centrum Torunia. Na jakim są etapie? [ZDJĘCIA, WIDEO]

- Od soboty 23 października od ok. godz. 6.00 do poniedziałku 25 października do ok. godz. 6.00 przejazd przez skrzyżowanie Szosy Bydgoskiej z ul. Reja na wprost (czyli Szosą Bydgoską w ul. Bydgoską w kierunku centrum) będzie zamknięty. Objazd wyznaczono od skrzyżowania Szosa Bydgoska/Szosa Okrężna ulicą Broniewskiego, Kochanowskiego, Słowackiego do ul. Reja i dalej w ul. Bydgoską. Przepraszamy za utrudnienia - przekazuje Sylwia Derengowska, rzecznik prasowy MZK w Toruniu.

Spodobał ci się materiał? Polub nas na Facebooku!

Sonda
Czy przekonują cię propozycje Torunia ws. komunikacji miejskiej?
Trwa remont torowisk w centrum Torunia. Tak wyglądają prace
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE