Toruń. Zima w Hard Rock Pubie Pamela nabiera tempa. Wystąpią gwiazdy bluesa

2020-02-15 16:48 Redakcja
Romek Puchowski
Autor: Radosław Sass Romek Puchowski

Przed nami kolejny ciekawy koncert w kultowym toruńskim Hard Rock Pubie Pamela. W poniedziałek (17 lutego) wystąpią Romek Puchowski solo oraz grupa J.J. Band. Bilety można kupić w lokalu oraz zarezerwować za pośrednictwem poczty elektronicznej.

W poniedziałek (17 lutego) Hard Rock Pub Pamela szykuje prawdziwą gratkę dla fanów bluesa.

- Jeśli plebiscyt kwartalnika "Twój Blues" jest wykładnikiem tego, co dzieje się w polskim bluesie, to trudno o większą ilość jego laureatów w jednym czasie i na jednej scenie - mówi z dumą Dariusz Kowalski z HRPP.

Romek Puchowski, Bartosz Łęczycki, Jacek Jaguś, J.J. Band to wielokrotni zwycięzcy w swoich kategoriach. - Tego koncertu po prostu nie można przegapić - podkreśla organizator.

Więcej informacji na temat gwiazd poniedziałkowego wieczoru znajdziecie TUTAJ i TUTAJ. Początek wydarzenia o godzinie 19:00.

Bilety:

- przedsprzedaż do 16 lutego - 30zł
- w dniu koncertu - 40 zł

Bilety można kupić w Hard Rock Pubie Pamela (Toruń, ul. Legionów 36). Można je również zarezerwować pisząc na adres mailowy hrppamela@gmail.com i po uprzedniej wpłacie na konto odebrać przed koncertem. Ilość kolekcjonerskich wejściówek jest ściśle limitowana