Toruń. Zmiany w komunikacji miejskiej. Obowiązują od 1 sierpnia

2021-07-30 12:08
Tramwaj MZK w Toruniu
Autor: Piotr Lampkowski / Super Express Toruń: Zmiany w komunikacji miejskiej. Obowiązują od 1 sierpnia / Zdjęcie poglądowe

- Od niedzieli 1 sierpnia 2021 r. na Szosę Lubicką wracają tramwaje linii nr 1 i 1N - poinformowali przedstawiciele MZK w Toruniu. Niesie to ze sobą również zmiany w rozkładach jazdy autobusów. Szczegóły na se.pl/torun poniżej.

Toruń. Zmiany w komunikacji miejskiej. Obowiązują od 1 sierpnia

W związku z powrotem tramwajów 1 i 1N na Szosę Lubicką, zastępcza komunikacja autobusowa na odcinku od al. Solidarności do pętli „Olimpijska” (autobusy linii nr 51 i 51N) oraz tramwajowa na odcinku od Alei Solidarności do pętli „Uniwersytet” (tramwaj linii nr 8 i 8N) zostanie zawieszona. - Komunikacja zastępcza na odcinku od al. Solidarności do pętli „Olimpijska” wprowadzona została z powodu prac przy modernizacji torowiska na ul. Lubickiej - przypomina biuro prasowe MZK w Toruniu.

Czytaj też: Toruń: Babcia próbowała oszukać policjantów. Jego zdradziły... stopy

- Ruch tramwajowy na tej trasie zostanie przywrócony w niedzielę 1 sierpnia od pierwszych porannych kursów i będzie się odbywał po nowo wyremontowanym, południowym torze - informuje w komunikacie prasowym MZK w Toruniu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Zawody strażaków The FireFit Champoinships na Rynku Nowomiejskim w Toruniu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE