Tragedia na trasie Toruń - Lipno! ŚMIERTELNE POTRĄCENIE rowerzysty!

2019-09-27 7:50 KM
Tragedia na trasie Toruń - Lipno! ŚMIERTELNE POTRĄCENIE rowerzysty!
Autor: Pixabay.com Zdjęcie ilustracyjne

Koszmarny początek piątku (27 września) w regionie. Jak poinformowali nas strażacy z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu - w miejscowości Wola (powiat lipnowski) doszło do śmiertelnego wypadku! Uwaga kierowcy - w regionie są spore utrudnienia!

Strażacy otrzymali zgłoszenie tuż po godzinie 6:00. Z najnowszych informacji wynika, że w miejscowości Wola (DK nr 10, trasa Toruń - Lipno, powiat lipnowski, gmina Kikół) kierowca samochodu osobowego śmiertelnie potrącił rowerzystę!

- Na miejscu pracują dwa zastępy straży pożarnej. Ruch na drodze krajowej nr 10 odbywa się wahadłowo - informuje dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu.

Uwaga kierowcy - utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 10:00! Na miejsce dotarła już policja, która będzie ustalać przyczyny i okoliczności tego fatalnego w skutkach zdarzenia.

Prognozy pogody dla regionu są bardzo niekorzystne. Od rana mieszkańcy Torunia i okolic muszą się zmagać z zamgleniami, a w ciągu dnia stan nawierzchni pogorszą opady deszczu. Jedźcie bezpiecznie i uważajcie na siebie!

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.