Mariusz zabił żonę i popełnił samobójstwo?! Zostawił tajemniczy list. ZWŁOKI w samochodzie

2020-01-13 13:51 KORZ / KM
Makabra pod Grudziądzem
Autor: reprodukcja Piotr Lampkowski/SE

Ta tragedia pod Grudziądzem miała miejsce w sobotę (11 stycznia), ok. godziny 23:00. We wsi Szynych znaleziono dwa ciała. Już wcześniej sygnalizowaliśmy na portalu ESKA INFO Toruń, że to najprawdopodobniej małżeństwo. Okoliczności tego zdarzenia są szokujące!

Dwa ciała w aucie pod Grudziądzem! ZOBACZ WIDEO:

Makabryczne znalezisko wstrząsnęło lokalną społecznością. W gminie Grudziądz odkryto dwa ciała - jedno znajdowało się w samochodzie, a drugie tuż koło niego. Przez całą noc z 11 na 12 stycznia trwały działania służb, w tym oględziny zwłok. Z ustaleń dziennikarza "Super Expressu" wynika, że nie żyje małżeństwo. Kolejne doniesienia zdają się potwierdzać hipotezę, że to 51-letni Mariusz L. zamordował swoją 37-letnią żonę Annę L. i popełnił samobójstwo. Narzędziem był nóż.

Przed tragedią pod Grudziądzem mężczyzna napisał tajemniczy list. Następnie wydarzył się dramat, który mógł być następstwem trudnej sytuacji w rodzinie. Wiemy, że pod koniec grudnia kobieta poprosiła w Chełmnie o założenie Niebieskiej Karty. Małżeństwo miało troje dzieci.

Do sprawy będziemy wracać na portalu ESKA INFO Toruń. Wkrótce powinniśmy poznać wyniki sekcji zwłok.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.