Show w Arenie Toruń

Twarde Pierniki nie dały rady Anwilowi. Sporo emocji w Arenie Toruń [ZDJĘCIA]

2022-11-17 19:26

Twarde Pierniki Toruń walczyły do samego końca, ale nie dały rady Anwilowi Włocławek. Goście rozstrzygnęli sprawę zwycięstwa w czwartej kwarcie czwartkowego meczu. Zobaczcie relację i zdjęcia z Areny Toruń na portalu se.pl.

Twarde Pierniki - Anwil Włocławek, relacja

Mecz Twardych Pierników z Anwilem Włocławek jak zwykle wzbudzał sporo emocji. Podopieczni Milosa Mitrovicia liczyli, że pokonanie utytułowanego rywala przywróci ich na właściwe tory. Stało się inaczej. Gospodarze grali dobrze w pierwszej i trzeciej kwarcie, ale to było za mało na ekipę Przemysława Frasunkiewicza, która przebudziła się w najważniejszym momencie.

Po trzech odsłonach rywalizacji na tablicy wyników mieliśmy 57:61, co zwiastowało ogromne emocje w samej końcówce. W niej wyszło doświadczenie Anwilu. Goście wygrali czwartą kwartę 23:17 i cały mecz 74:64. Lee Moore zdobył 19 punktów, Phil Greene 16, a Luke Petrasek i Michał Nowakowski po 15. Po stronie Twardych Pierników najlepszy był Sterling Gibbs, autor 19 punktów.