Upały, burze i wichury do 90 km/h. Lato wciąż daje nam w kość [PROGNOZA POGODY 4 SIERPNIA]

2020-08-04 6:55 KM
Imponujące chmury deszczowe
Autor: CC Unsplash.com Upały, burze i wichury do 90 km/h. Lato wciąż daje nam w kość [PROGNOZA POGODY 4.08.2020] / Zdjęcie ilustracyjne

Najnowsza prognoza pogody dla Polski. We wtorek (4.08.2020) warunki atmosferyczne będą bardzo różne, w zależności od regionu. Prognoza pogody na 4 sierpnia zakłada zarówno upały, jak i burze z deszczem. Niepokojące wieści dla wypoczywających nad morzem. Sprawdź pogodę na dziś i najbliższe kilkanaście godzin. Tradycyjnie przekazujemy wam szczegóły od ekspertów IMGW. Gdzie będzie burza, a gdzie 30 stopni? Analiza poniżej.

Spis treści

  1. Prognoza pogody na wtorek 4 sierpnia. Upały, burze i deszcze
  2. Prognoza pogody 4 sierpnia. Jaka temperatura we wtorek?
  3. Prognoza pogody 4 sierpnia. Gdzie będzie burza? Ile deszczu spadnie?
  4. Prognoza pogody 4 sierpnia. Wichury do 90 km/h!

Prognoza pogody na wtorek 4 sierpnia. Upały, burze i deszcze

Prognoza pogody na najbliższe kilkanaście godzin. Sprawdzamy jakie warunki atmosferyczne czekają na wczasowiczów i nie tylko. Pogoda na dziś (4.08.2020) bynajmniej nas nie zachwyca. Mamy początek sierpnia, a burze i ulewne deszcze wciąż zagrażają mieszkańcom różnych rejonów Polski. Eksperci IMGW przekazują, że wysoko w Tatrach pojawią się także solidne wichury. Szczegóły dotyczące prognozy pogody na wtorek, oparte na najnowszych doniesieniach Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej przekazujemy wam pod galerią ze zdjęciami.

Prognoza pogody 4 sierpnia. Jaka temperatura we wtorek?

Upały? Tak, ale bynajmniej nie nad morzem. Prognoza pogody na wtorek (4.08.2020) zakłada 30°C w Rzeszowie, Lublinie i okolicach. Nieco chłodniej w Suwałkach, Krakowie i Białymstoku - 26°C. Zdecydowanie bardziej jesiennie w Bydgoszczy - 17 stopni, Gdańsku, Koszalinie, Olsztynie, Wrocławiu, Poznaniu i Zielonej Górze - 18-19 stopni.

Prognoza pogody 4 sierpnia. Gdzie będzie burza? Ile deszczu spadnie?

- W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Opady deszczu, w pasie od Śląska po Mazury i Podlasie okresami o natężeniu umiarkowanym i silnym. Suma opadów do 25 mm. Na południowym wschodzie miejscami również burze, w których może spaść do 30 mm deszczu - przekazują eksperci IMGW za pośrednictwem oficjalnego serwisu Instytutu.

Prognoza pogody 4 sierpnia. Wichury do 90 km/h!

Na ogół wiatr będzie słaby i umiarkowany, ale są wyjątki.

- W czasie burz porywy wiatru do 80 km/h. Początkowo wysoko w Tatrach porywy wiatru do 90 km/h - informują specjaliści IMGW.

Pamiętajcie, aby w trakcie burz zachować szczególną ostrożność. Niebawem przekażemy wam na naszym portalu kolejne wieści pogodowe.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Pod Wrocławiem tworzyła się trąba powietrzna? Niebezpieczna pogoda!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.