Wiemy, kiedy uruchomią lodowisko pod chmurką w Toruniu. Dobre wieści dla fanów jazdy na łyżwach

i

Autor: CC Unsplash.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie poglądowe Wiemy, kiedy uruchomią lodowisko pod chmurką w Toruniu. Dobre wieści dla fanów jazdy na łyżwach

Dobra zabawa

Wiemy, kiedy uruchomią lodowisko pod chmurką w Toruniu. Dobre wieści dla fanów jazdy na łyżwach

2023-11-30 13:59

Fani jazdy na łyżwach czekali na tę informację. Już niebawem w Toruniu pojawi się lodowisko pod chmurką. Miejsce do zabawy torunianie znajdą obok boiska na ulicy przy Skarpie. Szczegóły na se.pl.

Chętnych do jazdy na łyżwach w Toruniu nie brakuje i w tym roku nie będzie inaczej. W pobliżu lodowiska znajdzie się wypożyczalnia łyżew, więc nie trzeba się martwić o sprzęt. - Od 16 grudnia lodowisko będzie czekało w godzinach 8:00 - 21:00, a w weekendy od 10:00 do 21:00 - ustaliła dziennikarka Radia ESKA Toruń Renata Grudzińska. W dni nauki szkolnej, do godziny 14:00 uczniowie wejdą na ślizgawkę bezpłatnie.

Lodowisko pod chmurką będzie czynne do końca ferii zimowych. Czasu na jazdę na łyżwach będzie zatem całkiem sporo. To świetna propozycja dla całej rodziny. Co roku na ślizgawce możemy zobaczyć zarówno seniorów, jak i najmłodszych amatorów łyżew. 

..............................................................................................

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym profilu na Facebooku oraz na mailu - [email protected].

QUIZ. Toruń bez tajemnic. Mieszkańcy muszą znać odpowiedzi! Bez 8/10 nie pokazuj się na starówce

Pytanie 1 z 10
Prezydentem Torunia jest.... (stan na 17.07.2022 r.)