Wybuch pieca w zakładzie produkującym meble! Są poszkodowani

i

Autor: archiwum serwisu / zdjęcie poglądowe Wybuch pieca w zakładzie produkującym meble! Są poszkodowani

Pożar!

Wybuch pieca w zakładzie produkującym meble! Są poszkodowani

2023-02-15 14:36

Pożar wybuchł we wtorek (14 lutego 2023 r.) w Krobii pod Toruniem. Pięć zastępów straży pożarnej walczyło z ogniem, który pojawił się na terenie zakładu, produkującego meble. Dwie osoby trafiły do szpitala.

To nie był spokojny wtorek w podtoruńskiej Krobii. Pracownicy zakładu produkującego meble zostali ewakuowani po tym, jak w godzinach przedpołudniowych doszło do wybuchu pieca. Na miejscu działało m.in. 5 zastępów straży pożarnej. "Oto Toruń" podaje, że służby walczyły z poważnym zadymieniem. - Na szczęście nikomu nic się nie stało. Dwie osoby trafiły do szpitala na badania pod kątem podtrucia dymem - przekazał lokalnemu serwisowi kpt. Przemysław Baniecki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu.

Pożar w Krobii pod Toruniem. Trwa śledztwo

Po wywietrzeniu budynku pracownicy mogli wrócić do pracy. Przyczyny i okoliczności wybuchu wyjaśniają policjanci z Dobrzejewic. Powołany został biegły ds. pożarnictwa. 

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy kiedykolwiek udzielałeś/aś komuś pomocy po pożarze?
Boją się pożarów