Warto pomagać!

XII Świąteczna Bitwa Gwiazd w Toruniu. Doskonała zabawa i pomoc dla Hospicjum Nadzieja

2022-12-09 9:33

Toruń: W sobotę 10 grudnia 2022 r. w godz. 8:00-13:00 na lodowisku Mentor Sport odbędzie się turniej charytatywny XII Świąteczna Bitwa Gwiazd. Toruński Klub Curlingowy zaprasza do wspólnej zabawy i zachęca do pomagania podopiecznym Hospicjum Nadzieja.

- Świąteczna Bitwa Gwiazd. to turniej charytatywny organizowany przez Toruński Klub Curlingowy, w którym zagra 16 drużyn na co dzień niezwiązanych z curlingiem - wyjaśnia Mateusz Kulik, sekretarz TKC i główny organizator imprezy. W skład drużyn wchodzą m.in. lokalni sportowcy, przedsiębiorcy oraz całe rodziny. Pieniądze zbierane podczas turnieju przekazane zostaną dla dzieci z Hospicjum Nadzieja.

Toruń: XII Świąteczna Bitwa Gwiazd. Moc atrakcji i wsparcie dla potrzebujących

Na uczestników wydarzenia czekać będzie darmowy bufet z kawą, herbatą, ciastem i przekąskami, najmłodsi zaś z chęcią skorzystają z darmowej sali zabaw, gdzie będą mogły szaleć pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

Hospicjum Nadzieja będzie można wspomóc podczas Bitwy poprzez:

  • licytacje w ciemno, w których zdobyć będzie można m.in. karnet na ślizgawki od Mentor Sport, stroiki, przedmioty od One Sport, wieczną różę od Green Bottles, dzierganego Yodę od Pasji Dziergania i inne.
  • loterię - losy w cenie 10 zł - każdy los wygrywa,
  • przedmioty „kup teraz" - do nabycia w ustalonych cenach,
  • kiermasz książki - w cenie, którą uczestnicy są w stanie za daną książkę zapłacić.

- Wstęp na imprezę bezpłatny. Dziękujemy firmie Mentor Sport za użyczenie lodowiska na nasze charytatywne wydarzenie oraz wszystkim darczyńcom w nie zaangażowanych - przekazuje Mateusz Kulik. Nasza redakcja zachęca do wzięcia udziału w imprezie. Pod tekstem prezentujemy galerię zdjęć z jubileuszowej, X edycji.

Sonda
Czy pomagasz charytatywnie innym osobom?
Bohaterowie z kreskówek myli okna w szpitali dziecięcym w Toruniu i umilali pobyt małym pacjentom