Zadziwiające okoliczności wypadku koło Torunia. Kierowca schował się w... domu!

2021-12-14 13:35
Wypadek w Czarnych Błotach koło Torunia. Auto przewróciło się na bok
Autor: Ochotnicza Straż Pożarna w Toporzysku Wypadek w Czarnych Błotach koło Torunia. Auto przewróciło się na bok

Toruń i okolice. Policjanci i służby ratunkowe nie kryli zdziwienia, gdy w minioną niedzielę (12.12.2021) ok. godziny 22:30 przyjechali do miejscowości Czarne Błoto, gdzie zastali przewrócony na bok samochód i... brak kierowcy. Okazało się, że mężczyzna udał się do domu. Dlaczego? Szczegóły w poniższym materiale na se.pl.

Do niepokojącego zdarzenia doszło w niedzielę (12.12.2021) ok. godziny 22:30 na terenie miejscowości Czarne Błota koło Torunia. O sprawie poinformowali przedstawiciele Ochotniczej Straży Pożarnej w Toporzysku. Policjanci, służby ratunkowe, ochotnicy z Łążyna, Toporzyska i strażacy z KM PSP zastali na miejscu przewróconą na bok "osobówkę" marki renault scenic. Pojazd był w rowie. Co najdziwniejsze - nigdzie nie było kierowcy. - Konieczne było przeszukanie najbliższej okolicy. Po pewnym czasie okazało się, że mężczyzna był w domu - wyjaśniają strażacy w mediach społecznościowych. Dalszy ciąg materiału znajdziecie pod galerią ze zdjęciami. Materiał dzięki uprzejmości OSP w Toporzysku.

Czytaj też: Groza na przejściu dla pieszych w Toruniu. Potrącona kobieta w szpitalu!

Toruń. Policjant komentuję sprawę wypadku w miejscowości Czarne Błoto

Zapytaliśmy o ten wypadek aspiranta Wojciecha Chrostowskiego z biura prasowego KMP w Toruniu. Jak się okazuje, przyczyną było wtargnięcie na jezdnię zwierzyny leśnej. W związku z tym, kierowca nie poniesie żadnych przykrych konsekwencji karnych i nie otrzyma mandatu. 

- Mężczyzna najprawdopodobniej udał się do domu, aby ocenić stopień zranienia. Doznał drobnych obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Kierowca był trzeźwy - mówi w rozmowie z naszym portalem asp. Wojciech Chrostowski.

Policjanci z Torunia i nie tylko apelują o zachowanie ostrożności na drogach. Warunki ostatnimi czasy są bardzo trudne, a dodatkowo trzeba zwracać uwagę na wybiegające na jezdnię zwierzęta, co najdobitniej pokazuje przykład z opisywanego wyżej zdarzenia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Poważny wypadek na Rondzie Jagiellonów w Bydgoszczy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE