Zaginęła 17-letnia Michella. Dziewczyna nie wróciła z ferii. Szuka jej toruńska policja

2020-02-28 15:24
Zaginiona Michella Adamska
Autor: mat. policji Zaginiona Michella Adamska

Toruńska policja poszukuje zaginionej Michelli Adamskiej. 17-latka nie wróciła z ferii do placówki wychowawczej, w której wcześniej przebywała.

Dziewczyna pochodząca z powiatu toruńskiego wyjechała na okres ferii, jednak po ich zakończeniu nie powróciła do placówki znajdującej się na terenie województwa pomorskiego. W dniu zaginięcia Michella była ubrana w ciemne buty marki Reebok, spodnie koloru czarnego typu rurki, w kurtkę koloru czarnego z kożuszkiem. Zaginiona ma około 164 cm wzrostu, oczy koloru brązowego, włosy średniej długości przedłużane koloru ciemnego nosi okulary. Nie posiada znaków szczególnych.

Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej nastolatki, proszone są o pilny kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu pod numerem 56 641 23 68 lub 56 641 23 69 lub dyżurnym Komisariatu Policji Dobrzejewice tel. 56 641 29 00 lub 112.

Prezentacja Olimpii Grudziądz
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE