Modernizacja torowiska w centrum Torunia. Skrzyżowanie zmieni się w rondo turbinowe

i

Autor: MZK w Toruniu Modernizacja torowiska w centrum Torunia

Akcja strażników

Złodzieje grasują na ulicach Torunia. Nie uwierzysz, co padło ich łupem!

2022-12-13 9:28

Toruń: Złodziej połakomił się na palety z terenu placu budowy torowiska. Mowa o 44-letnim mężczyźnie, ujętym w piątek (9 grudnia 2022 r.) przez toruńskich strażników miejskich. To kolejny incydent, do którego dochodzi na miejscu prac.

Na początku listopada 2022 roku informowaliśmy naszych czytelników o nastoletnich podpalaczach, którzy zaatakowali w centrum Torunia. Ich celem były maszyny budowlane, a konkretnie ładowarka teleskopowa. 9 grudnia doszło do kolejnego incydentu na placu budowy torowiska. - Około godziny 20.20 dyżurny Straży Miejskiej skierował patrol na ulicę Kościuszki, gdzie doszło do kradzieży palet. Dzięki czujności operatora monitoringu wizyjnego Straży Miejskiej, który zauważył całe zdarzenie oraz podał rysopis sprawcy, strażnicy szybko zatrzymali osobę podejrzaną - przekazuje Jarosław Paralusz, rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Toruniu.

Toruń: Złodziej już w rękach policji

Strażnicy miejscy ujęli 44-letniego mężczyznę, który kradzione palety przewoził na wózku w kierunku ulicy Batorego. Dalsze czynności w jego sprawie prowadzą toruńscy policjanci. Za kradzież grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że złodzieje są w stanie ukraść dosłownie wszystko.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy kary za kradzieże powinny być surowsze?
Szaleńcza ucieczka ulicami Torunia