Żuchowo. Poważny wypadek na DK 10. Są ranni [AKTUALIZACJA]

2021-09-27 12:40
Wypadek samochodu osobowego
Autor: Shutterstock Żuchowo. Poważny wypadek na DK 10. Gigantyczne utrudnienia w Kujawsko-Pomorskiem / Zdjęcie poglądowe

Droga krajowa nr 10 jest zablokowana w Żuchowie (woj. kujawsko-pomorskie). W poniedziałek (27.09.2021) rano zderzyły się tam samochód osobowy i auto dostawcze. Trzy osoby zostały ranne. Kierowcy musieli się liczyć ze sporymi utrudnieniami.

Aktualizacja 9:11

Utrudnienie zakończyło się. Uważajcie na siebie i jedźcie bezpiecznie!

Wcześniej pisaliśmy:

Żuchowo. Poważny wypadek na DK 10. Gigantyczne utrudnienia w Kujawsko-Pomorskiem

Niespokojny poniedziałkowy (27.09.2021) poranek na drogach w województwie kujawsko-pomorskim. Jak poinformował dyżurny z Komendy Wojewódzkiej PSP w Toruniu DK 10 jest zablokowana w Żuchowie w powiecie lipnowskim. Wszystko przez wypadek, do którego doszło ok. godziny 5:30. W zderzeniu auta osobowego z dostawczym ranne zostały trzy osoby. Na miejscu pracują trzy zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie ratunkowe. Służby wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Kierowcy muszę się spodziewać konieczności objazdów drogami lokalnymi. 

Czytaj też: Ogromna strata w szeregach WOPR Kruszwica. "W nocy doszło do tragedii"

Do kierowców nie tylko z regionu apelujemy o ostrożność. Warto zdjąć nogę z gazu i zachować odpowiedni poziom koncentracji. Gdy tylko utrudnienie na DK nr 10 się zakończy, niezwłocznie poinformujemy was o tym w naszym lokalnym serwisie.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy miałeś kiedyś groźny wypadek?
Wypadek w Tatarowcach. Ojciec i jego trzej synowie spoczęli w jednym grobie na cmentarzu we wsi Kopisk
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE