Ogromna strata w szeregach WOPR Kruszwica. "W nocy doszło do tragedii"

2021-09-24 14:37
Powalone drzewo zniszczyło auto Nadgoplańskiego WOPR Kruszwica
Autor: Nadgoplańskie WOPR Kruszwica Auto jeszcze w czwartek uczestniczyło w akcji WOPR Kruszwica

W nocy z czwartku na piątek (23-24.09.2021) wichury szalały m.in. w województwie kujawsko-pomorskim. Odczuli to przedstawiciele Nadgoplańskiego WOPR Kruszwica, którzy ponieśli ogromną stratę. - Kilka lat naszej ciężkiej pracy w kilka chwil runęło - napisali na Facebooku.

Ogromna strata w szeregach WOPR Kruszwica. Wszystko przez wichurę

Wichury dały się we znaki mieszkańcom wielu regionów Polski. Na ten przykład w Pomorskiem strażacy informowali w piątek rano (24.09.2021) o 373 interwencjach. Bez prądu w tym regionie było aż 6,5 tysiąca osób. Na Pomorzu Zachodnim odnotowano 306 zdarzeń atmosferycznych w związku z silnym wiatrem. Na Warmii i Mazurach naliczono natomiast ponad 300 interwencji w sprawie połamanych drzew i konarów po nocnych wichurach. Niespokojnie było także w okolicach Torunia (woj. kujawsko-pomorskie). Przekonali się o tym przedstawiciele Nadgoplańskie WOPR Kruszwica, którzy stracili swoje ukochane auto. Dalszy ciąg materiału pod galerią ze zdjęciami.

Czytaj też: Inowrocław: Pędził z nieprawdopodobną prędkością po obwodnicy. Był pijany

- Wczoraj jeszcze brał udział w akcji. Dzisiaj w nocy doszło do tragedii. Nasz nowy samochód został całkowicie zniszczony przez powalone drzewo! Samochód jest do kasacji. Kilka lat naszej ciężkiej pracy w kilka chwil runęło - napisali zasmuceni przedstawiciele Nadgoplańskie WOPR Kruszwica w mediach społecznościowych.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy pogoda ma wpływ na twoje samopoczucie?
Wichura powalała gałęzie i drzewa w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE