Policja

i

Autor: Policja Rzeszów Zwłoki zaginionego mężczyzny w rzecze! Przerażające odkrycie we Włocławku - zdjęcie ilustracyjne

Zwłoki zaginionego mężczyzny w rzece! Przerażające odkrycie we Włocławku

2021-10-30 15:15

Tragedia na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Mundurowi zauważyli dryfujące w rzece zwłoki. Sprawą od razu zajęła się włocławska policja. Szybko okazało się, że to zaginiony przed kilkoma dniami 68-latek.

Zwłoki zaginionego mężczyzny w rzecze! Przerażające odkrycie we Włocławku

W czwartek, 28 października, po godz. 12.00 policjanci podczas działań poszukiwawczych za zaginionym 68-latkiem z Włocławka kontrolowali przy pomocy łodzi rzekę Zgłowiączkę. Na wysokości ulicy Gołębiej zauważyli ciało, które wspólnie ze strażakami wyciągnęli na brzeg.

Zobacz: Pożar na obwodnicy Inowrocławia! Z osobówki nic nie zostało [ZDJĘCIA]

- Na miejsce zdarzenia poza mundurowymi przybył również prokurator oraz biegły lekarz sądowy, który wstępnie wykluczył, aby do zgonu przyczyniły się inne osoby. Zgodnie z poleceniem prokuratora zwłoki zostały zabezpieczone do dalszych badań, które mają określić przyczynę śmierci mężczyzny - wyjaśnia rzecznik włocławskiej policji.

Czynności procesowe pozwoliły ustalić, że jest to poszukiwany przez policjantów 68-latek z Włocławka, którego zaginięcie zgłosiła rodzina.

Sonda
Czy kiedykolwiek angażowałaś/eś się w poszukiwania osoby zaginionej?
Policja zatrzymała pod Toruniem busa z 44 uchodźcami. Zostali przewiezieni do auli Technikum Rolniczego w Gronowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE