Kiełbasa z gwoździami

i

Autor: Shutterstock Kiełbasa z gwoździami

Uwaga!

Zwyrodnialec nafaszerował kiełbasę ostrymi szpilkami i położył w parku! Mieszkańcy Torunia alarmują

2023-05-24 12:05

Alarm dla mieszkańców Torunia. - Dostaliśmy informację, że spacerowicz z psem znalazł kiełbasę nafaszerowaną ostrymi szpilkami - alarmują przedstawiciele Fundacji „Toruńska Kocia Straż” w mediach społecznościowych.

Nie wiadomo, co w głowach mają ludzie, którzy robią takie rzeczy. Przedstawiciele wyżej wspominanej fundacji przekazali tę niepokojącą informację w miniony wtorek (23 maja 2023 r.). To rzecz jasna ostrzeżenie, kierowane przede wszystkim w kierunku właścicieli psów. Kiełbasa, w której zwyrodnialcy umieścili ostre szpilki to śmiertelne zagrożenie dla czworonogów. Mieszkańcy zaalarmowali o sprawie m.in. przedstawicieli toruńskiego schroniska.

Toruń. Szpilki w kiełbasach i ostrzeżenie dla właścicieli psów

W sprawie wpisu "Toruńskiej Kociej Straży" reporter "Super Expressu" skontaktował się z przedstawicielką biura prasowego KMP w Toruniu z pytaniem, czy do stróżów prawa wpłynęło zgłoszenie w tej sprawie. - W ciągu ostatniej doby na pewno takiego nie odnotowaliśmy - powiedziała mł. asp. Dominika Bocian z toruńskiej komendy.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy Toruń jest bezpiecznym miastem?