15-letni Seweryn nie żyje

i

Autor: KMP Gdańsk/ Archiwum prywatne / pixabay.com

Serce pęka!

15-letni Seweryn z Gdańska nie żyje. Tragiczny finał poszukiwań

2023-05-30 16:12

Tragiczny finał poszukiwań 15-letniego Seweryna W. z Gdańska. Chłopak zaginął 19 maja i od tamtego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną. Niestety, dokładnie 10 dni później nadeszły tragiczne wieści. Ciało Seweryna znaleziono w okolicy Martwej Wisły w Nowym Porcie.

Zaginiony 15-letni Seweryn nie żyje

Seweryn W. zaginął 19 maja. Jak podawała w komunikacie Komenda Miejska Policji w Gdańsku, 15-latek wyszedł z mieszkania znajdującego się w dzielnicy Gdańska - Nowy Port.  Od tamtego czasu nie kontaktował się z bliskimi. Poszukiwania Seweryna trwały 10 dni. Niestety, 29 maja dokonano tragicznego odkrycia. - Ciało 15-latka zostało odnalezione wczoraj w okolicy nabrzeża Martwej Wisły w Nowym Porcie. Tożsamość zaginionego została potwierdzona. Przeprowadzone wstępne czynności nie wykazały, aby w zdarzeniu brały udział osoby trzecie - przekazała podinsp. Magdalena Ciska z KMP w Gdańsku. Bliskim 15-latka przekazujemy najszczersze wyrazy współczucia.

Potrzebujesz pomocy? Nie jesteś sam!

Jeżeli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej samobójstwem pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych:

  • 800 70 2222 - CAŁODOBOWY - Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym
  • 800 12 12 12 - CAŁODOBOWY - Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka

  • 116 111 - CAŁODOBOWY - Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży

  • 116 123 - CAŁODOBOWY - Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych

  • 112 - CAŁODOBOWY - Numer alarmowy w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia

Rozkładające się ciało w lesie pod Bierutowem. To zaginiony 52-latek?