Tragiczny wypadek

18-latek roztrzaskał się na drzewie. "Całe życie miał przed sobą". Potworny wypadek w Pomorskiem

2022-11-30 10:15

Horror na drodze niedaleko wsi Zdrada (woj. pomorskie). W wypadku samochodowym zginął 18-letni mężczyzna. Jego auto roztrzaskało się na drzewie. "Serce pęka, całe życie miał przed sobą" - komentują internauci. Policjanci znowu apelują do kierowców: zdejmijcie nogę z gazu!

W poniedziałek (29 listopada) na trasie pomiędzy miejscowościami Zdrada - Werblinia (gmina Puck) doszło do tragicznego wypadku, w którym zginął 18-letni mężczyzna. Policjanci zgłoszenie o wypadku otrzymali o godz. 15.45. - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący oplem z nieustalonej przyczyny na prostym odcinku drogi zjechał na prawe pobocze, po czym uderzył w przydrożne drzewo - poinformował asp. Łukasz Brzeziński, oficer prasowy KPP w Pucku. Kierujący autem 18-letni mieszkaniec gminy Puck zginął na miejscu.

Tragiczny wypadek na trasie Zdrada - Werblinia. Nie żyje 18-letni kierowca

Na miejscu zdarzenia pracowała ekipa dochodzeniowo – śledcza pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Pucku. - Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali oględziny oraz dokumentację fotograficzną. Teraz sprawą zajmą się śledczy, którzy będą dokładnie wyjaśniali okoliczności tego zdarzenia - dodaje asp. Brzeziński.

Według informacji "Dziennika Bałtyckiego", ofiarą tragicznego wypadku w Darzlubiu jest 18-letni uczeń uczeń puckiej szkoły. Informacja o śmierci młodego mężczyzny wstrząsnęła internautami. "Straszna tragedia.. ból dla rodziców, przyjaciół, ciężko coś napisać", "Serce pęka, całe życie miał przed sobą, współczuję rodzicom" - czytamy we wpisach pod postem Straży Pożarnej w Pucku, która poinformowała o wypadku.

Apelujemy do kierowców o ostrożność za kierownicą. Szczególną uwagę zwracajmy na prędkość, która musi być dostosowana do warunków drogowych i atmosferycznych - przypomina policja.

Sonda
Czy młodzi kierowcy jeżdżą mniej rozważnie niż starsi kierujący?
Tragiczny wypadek przy Dworcu Wileńskim. 19-latek wjechał w mężczyznę na przystanku

Jak bardzo podrożeją paliwa? Prognozy nie są optymistyczne.

Posłuchaj, co czeka kierowców.

Listen to "VAT na paliwa w górę! Ile zapłacimy za litr benzyny od przyszłego roku?" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE