36-latek z Ukrainy aresztowany w Gdańsku. Zawartość reklamówki mówiła wszystko

i

Autor: KMP w Gdańsku 36-latek z Ukrainy aresztowany w Gdańsku. Zawartość reklamówki mówiła wszystko

Trafił za kraty

36-latek z Ukrainy aresztowany w Gdańsku. Zawartość reklamówki mówiła wszystko

2023-08-17 10:02

36-latek z Ukrainy został zatrzymany przez policjantów z Gdańska w okolicach miejsca zamieszkania. W reklamówce miał znaczną ilość narkotyków. To prawdopodobnie będzie bilet na długie lata w więzieniu.

Kryminalni z Gdańska ustalili wcześniej, że Ukrainiec może w mieszkaniu ukrywać narkotyki. 36-latka zauważyli w pobliżu. Delikwent zaczął się nerwowo zachowywać i próbował ukryć "skarby" pod bluzą, co potwierdzało przypuszczenia funkcjonariuszy. - Policjanci przeprowadzili kontrolę, podczas której ujawnili i zabezpieczyli przy mężczyźnie reklamówkę z narkotykami. Zabezpieczone zabronione substancje m.in. amfetamina, marihuana oraz mefedron zostały przekazane do badań biegłemu sądowemu, a mężczyzna trafił do policyjnego aresztu - czytamy w komunikacie KMP w Gdańsku.

Gdańsk: Policja zatrzymała 36-latka z Ukrainy. Grozi mu 10 lat więzienia

Zgromadzony przez policjantów materiał dowodowy pozwolił prokuratorowi na przedstawienie 36-latkowi zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Dodatkowo sąd przychylił się do wniosku o zastosowanie tymczasowego trzymiesięcznego aresztu. - Za pozsiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara nawet 10 lat więzienia - podsumowują gdańscy policjanci.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym profilu na Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy kary za posiadanie znacznej ilości narkotyków powinny być wyższe?
Laboratorium narkotyków na zapleczu piekarni. Akcja CBŚP