Adrian miał polecieć z Gdańska i... ZNIKNĄŁ! Szukała go CAŁA POLSKA! Jest szczęśliwy finał

i

Autor: Archiwum prywatne / SE Adrian miał polecieć z Gdańska i... ZNIKNĄŁ! Szukała go CAŁA POLSKA! Jest szczęśliwy finał

Adrian miał polecieć z Gdańska i... ZNIKNĄŁ! Szukała go CAŁA POLSKA! Jest szczęśliwy finał

2020-12-16 8:45

Zaginął 25-letni Adrian M. z Dębna. Mężczyzna w ubiegły weekend miał wsiąść do samolotu z Gdańska do Oslo. Ostatecznie nie pojawił się na pokładzie. Przez kilka dni nie było wiadomo, gdzie się znajduje. Jak informowano, jego zdrowie i życie mogło być zagrożone. Rodzina oraz bliscy apelowali o pomoc w poszukiwaniach. Minionej nocy w końcu udało się znaleźć Adriana!

Aktualizacja (17 grudnia): W nocy Adrian został odnaleziony na gdańskiej Żabiance przez policyjny patrol. Został objęty opieką lekarską.

W minioną sobotę (12 grudnia) młody mężczyzna miał polecieć z Gdańska do Oslo, jednak nie wsiadł do samolotu. Jego mama ostatni raz zdołała skontaktować się z synem podczas rozmowy telefonicznej przed godziną 14:00. Później przestał odbierać, a o 15:00 numer został wyłączony. Zaginiony mógł kierować się w stronę Łodzi oraz Warszawy. - Adrian mógł również poruszać się w kierunku Ząbkowic Ślaskich, jadąc do swojej partnerki. Bardzo prosimy o czujność - podała w poniedziałek strona Śladem Zaginionych na Facebooku.

W dniu zniknięcia 25-latek miał na sobie granatową kurtkę i mały plecak w kolorze khaki. Adrian waży około 90 kilogramów, ma 179 centymetrów wzrostu oraz brązowe oczy.

- Jeżeli ktokolwiek z Państwa posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, prosimy o kontakt z policją pod numerem +48 47 741 11 22 bądź alarmowym 112. Można także kontaktować się z naszą stroną pod adresem [email protected] - apelują autorzy wpisu.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tysięcy złotych. Kliknij tutaj!

Tylko u nas! Tak Lewandowski strzelił pierwszego karnego w karierze!