Brawo!

Bezdomny kociak przyszedł pod komisariat. Wspaniała reakcja policjantki

2023-04-05 11:10

Policjantka nie mogła nie zareagować, gdy pod miasteckim komisariatem zauważyła bezdomnego kotka. Aspirant sztabowa Małgorzata Hapka po nakarmieniu zwierzaka postanowiła zabrać go pod dach swojego domu. Na szczęście zwierzak trafił na osobę o wielkim sercu. Zobaczcie jego zdjęcia na se.pl!

- 4 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Bezdomnych Zwierząt, który ma na celu zwrócić uwagę na problem bezdomności zwierząt i zachęcić do ich adopcji i opieki. Dlatego, jeśli spotkacie na swojej drodze zabłąkane zwierzę, nie ignorujcie go. Wzorem naszej policjantki nie pozostawajmy obojętni i jeśli nie mamy możliwości udzielić pomocy, skontaktujmy się z policjantami bądź fundacją, która na naszym terenie zajmuje się losem zwierząt - czytamy w apelu Komendy Powiatowej Policji w Bytowie.

Znalazła bezdomnego kotka. Policjantka z miasteckiego komisariatu spisała się na medal

Aspirant Małgorzata Hapka dała bardzo dobry przykład. Policjantka postanowiła zabrać czarnego kotka pod dach swojego domu i obdarzyć należytą opieką do czasu, aż zgłosi się jego właściciel. - Bez jej bezinteresownej pomocy, nie wiadomo jak potoczył by się jego los - podkreśla st. sierż. Dawid Łaszcz, oficer prasowy KPP Bytów.

Zdjęcia policjantki i rzeczonego kociaka znajdziecie w galerii, którą zamieszczamy pod tekstem. Nasza redakcja bije brawo funkcjonariuszce z Pomorza!

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy pomagasz zwierzętom?
Rzucam hasło: Kot Gacek