Wódka, alkohol

i

Autor: Pixabay W Iławie (woj. warmińsko-mazurskie) pijany mężczyzna przyszedł do pracy. Kierownik przyjechał z nim na policję.

Co tam się działo?!

Bitwa o wódkę w dyskoncie! Dantejskie sceny w Lęborku

2024-03-04 17:00

Wielka awantura i rękoczyny, a wszystko przez butelki wódki w jednym z dyskontów! 32-latek chwycił wszystkie flaszki i zaczął uciekać. Interweniowała ochrona, zaczęła się bijatyka. W ruch poszły pięści, posypały się kopniaki. Bitwa o wódkę w Lęborku zakończyła się przyjazdem policji i zatrzymaniem mieszkańca powiatu wejherowskiego.

Bitwa o wódkę w dyskoncie w Lęborku. Kopniaki i ciosy, interwencja policji! 32-latek może pójść siedzieć na 10 lat

Co tam się działo?! W jednym z dyskontów w Lęborku miała miejsce bitwa o wódkę. Dramat rozegrał się jeszcze przed ostatnim weekendem. Do marketu wszedł 32-latek z powiatu wejherowskiego, chwycił wszystkie flaszki i zaczął uciekać. Nie miał najmniejszego zamiaru zapłacić za alkohol. Interweniowała ochrona, ale wtedy złodziej bynajmniej nie spokorniał. Zaczęła się bijatyka. W ruch poszły pięści, posypały się kopniaki. Ochroniarze wezwali na pomoc policjantów i dopiero oni okiełznali zdesperowanego 32-latka. Mężczyzna został zatrzymany za kradzież rozbójniczą i teraz może trafić do więzienia nawet na 10 lat. Nie siedzi w areszcie, ale został objęty policyjnym dozorem oraz zakazem opuszczania kraju .

"Zrobił się agresywny, odpychał interweniującego pracownika i kopał pozostałe dwie osoby z ochrony, które pospieszyły mu z pomocą"

"Pracownik ochrony zwrócił uwagę na mężczyznę, który próbował wyjść z alkoholem, za który nie zapłacił. Gdy próbował odebrać złodziejowi jego łupy w postaci trzech butelek z wódką, ten zrobił się agresywny, odpychał interweniującego pracownika i kopał pozostałe dwie osoby z ochrony, które pospieszyły mu z pomocą. Agresor został obezwładniony i przekazany policjantom" - piszą policjanci z województwa pomorskiego na swojej stronie internetowej.

Sonda
W jakim sklepie robisz najczęściej zakupy?

QUIZ. Sobotnia ortografia. Najtrudniejsze słowa, 9/10 tylko dla elity!

Pytanie 1 z 10
Poprawnie piszemy...
Pani Halina zatrzasnęła mężczyznę, który groził jej nożem w sklepie

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki