BÓJKA na obwodnicy Trójmiasta! Dwóm kierowcom puściły nerwy i zaczęli okładać się pięściami [WIDEO]

i

Autor: screen z YouTube BÓJKA na obwodnicy Trójmiasta! Dwóm kierowcom puściły nerwy i zaczęli okładać się pieściami [WIDEO]

Mortal Kombat na obwodnicy Trójmiasta! Dwóm kierowcom puściły nerwy i się zaczęło... [WIDEO]

2021-05-18 17:23

Tego w naszym regionie jeszcze nie było! Pomiędzy dwoma kierowcami, którzy stali w korku w Gdańsku doszło do karczemnej awantury! Gdyby tego było mało, w ruch poszły pięści, wymierzone zostały kopniaki, a wreszcie jeden z uczestników bójki użył gazu. W internecie pojawiło się nagranie, na którym wszystko widać!

Bójka na obwodnicy Trójmiasta! Dwaj kierowcy rzucili się na siebie z pięściami

Do tego nietypowego zdarzenia doszło w miniony piątek (14 maja) około godz. 8:30 na obwodnicy Trójmiasta. To wtedy kierowcy, stojący w korku, mogli zobaczyć dwóch mężczyzn, którzy rzucili się sobie do gardeł! Informacja o nietypowym zdarzeniu dotarła również do policji. - Dostaliśmy zgłoszenie, że na wysokości zjazdu na Matarni, kierowca mercedesa kilkukrotnie uderzył pokrzywdzonego oraz prysnął mu w oczy prawdopodobnie gazem pieprzowym – mówi dziennikarzom TVN 24 nadkomisarz Magdalena Ciska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku i dodaje, że trwa intensywne śledztwo.

Zobacz: Gdańsk: Do porodu z eskortą policji. Błyskawiczna reakcja funkcjonariuszy

W internecie pojawiło się nagranie, na którym widać bójkę dwóch kierowców.

Bijatyka na obwodnicy Trójmiasta. Sprawę bada policja

Na nagraniu, które bardzo szybko stało się hitem internetu dobrze widać, że obaj kierowcy wymieniają ciosy, ale tylko jeden z nich zgłosił sprawę na policję. Wiadomo, że mundurowi zabezpieczyli już nagranie i trwa jego analiza. Za uszkodzenie ciała grozi nawet 5 lat więzienia.

Wiadukt trasy Łazienkowskiej sypie się też po praskiej stronie