Iwona Wieczorek nie żyje. Wsiadła do samochodu i odjechała po śmierć. Szostak ujawnia!

i

Autor: Marcin Podziemski

"Iwona Wieczorek nie żyje. Wsiadła do samochodu i odjechała po śmierć". Szostak ujawnia! [WIDEO]

2021-05-18 15:30

Iwona Wieczorek nie żyje! Została zamordowana. Janusz Szostak twierdzi, że to pewne. Dziennikarz śledczy od wielu miesięcy stara się odpowiedzieć na pytanie, kto zabił Iwonę Wieczorek. - Wiem to od roku bądź dwóch - przyznał Szostak w szokującym materiale wideo, który załączamy poniżej. Co dokładnie stało się w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku w Gdańsku? Odpowiedź jest bliżej niż kiedykolwiek wcześniej. Po seansie hipnotycznym z udziałem medium udało się rozwiać wiele wątpliwości. Zobacz poruszające fragmenty i szokujący komentarz Janusza Szostaka o okolicznościach śmierci Iwony Wieczorek.

Iwona Wieczorek nie żyje! Janusz Szostak nie ma żadnych wątpliwości. Szokujący materiał z seansu hipnotycznego

Iwona Wieczorek nie żyje. Przyznał to Janusz Szostak, który zna sprawę zniknięcia nastolatki jak nikt inny. - Od pewnego czasu zadaję sobie inne pytania... "Kto zabił Iwonę Wieczorek? Kto stoi za jej śmiercią?", bo niewątpliwie ta dziewczyna nie żyje. Ona nie żyje praktycznie od pierwszego dnia zaginięcia - mówi w poruszającym materiale dziennikarz śledczy. - Pracując nad książką "Co się stało z Iwoną Wieczorek?", przeglądając skrupulatnie akta sprawy, rozmawiając z uczestnikami tamtych wydarzeń, natrafiłem na tropy, które moim zdaniem wkrótce się potwierdzą - tłumaczy Szostak. W ubiegłym roku przedstawiciele Fundacji Na Tropie wzięli udział w sesji hipnotycznej, by poznać prawdę. W czasie pięciogodzinnego spotkania medium miało skontaktować się z samą Iwoną Wieczorek. Wszystko zostało nagrane, a fragment spotkania prezentujemy w poniższym materiale. Z relacji wynika, że uduszona 19-latka wskazała swoich morderców oraz osoby, które znają miejsce ukrycia jej zwłok. - Wiele wskazuje na to, że zrobili to ludzie, którzy wspomnianej nocy stanęli na drodze wracającej do domu dziewczyny, którym zaufała, z którymi wsiadła do samochodu i odjechała po śmierć - mówi Janusz Szostak. - Dokładnie określiła sprawców, podała ich imiona, opisała ubrania i samochód. Pokazała nam drogę do miejsca, w którym ukryto jej ciało. Jednak ten opis wymaga bardzo drobiazgowej analizy. Nie podała nam dokładnego adresu. Opisała jedynie drogę, niektóre budynki oraz obiekty znajdujące się w pobliżu jej mogiły. To relacja osoby nieprzytomnej, a właściwie martwej, która leży na tylnym siedzeniu samochodu - dodaje dziennikarz śledczy. Szczegóły i fragment seansu hipnotycznego udostępniamy w załączonym nagraniu.

"Iwona Wieczorek nie żyje. Wsiadła do samochodu i odjechała po śmierć". Zobacz szokujące nagranie!

Iwona Wieczorek zaginęła przeszło dziesięć lat temu. Jak wyglądały ostatnie godziny?

Przed ponad dekadą Iwona Wieczorek wyszła z domu na ostatnią imprezę w życiu. Spotkanie ze znajomymi w beztroskiej atmosferze okazało się zalążkiem najgłośniejszego zaginięcia w Polsce. Jak wyglądały ostatnie godziny przed niespodziewanym zniknięciem Iwony Wieczorek? Szczegóły analizujemy w artykule Iwona Wieczorek zaginęła dekadę temu. Nasza rekonstrukcja zdarzeń [CZYTAJ WIĘCEJ].

Zaginięcie Iwony Wieczorek. Czytaj więcej!

Wciąż można zamawiać książkę Janusza Szostaka o zaginięciu młodej gdańszczanki. Przybliża ona czytelnikom całą sprawę oraz szereg ustaleń i hipotez. Książka pt. "Co się stało z Iwoną Wieczorek?" jest dostępna w sprzedaży internetowej [KLIKNIJ TUTAJ].

Śledztwa Szostaka. Co się stało z Iwoną Wieczorek?

i

Autor: Materiały prasowe Okładka książki Janusza Szostaka pt. "Co się stało z Iwoną Wieczorek?" Link: "Co się stało z Iwoną Wieczorek?" [KUP TERAZ]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE