"Iwona Wieczorek nie żyje. Wsiadła do samochodu i odjechała po śmierć". Szostak ujawnia! [WIDEO]

2020-11-26 5:30 pt
Iwona Wieczorek nie żyje. Wsiadła do samochodu i odjechała po śmierć. Szostak ujawnia!
Autor: Marcin Podziemski

Iwona Wieczorek nie żyje! Została zamordowana. Janusz Szostak twierdzi, że to pewne. Dziennikarz śledczy od wielu miesięcy stara się odpowiedzieć na pytanie, kto zabił Iwonę Wieczorek. - Wiem to od roku bądź dwóch - przyznał Szostak w szokującym materiale wideo, który załączamy poniżej. Co dokładnie stało się w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku w Gdańsku? Odpowiedź jest bliżej niż kiedykolwiek wcześniej. Po seansie hipnotycznym z udziałem medium udało się rozwiać wiele wątpliwości. Poruszające fragmenty i szokujący komentarz Janusza Szostaka o okolicznościach śmierci Iwony Wieczorek załączamy poniżej. To niewątpliwie przełomowy moment poszukiwań.

Iwona Wieczorek nie żyje! Janusz Szostak nie ma żadnych wątpliwości. Szokujący materiał z seansu hipnotycznego

Iwona Wieczorek nie żyje. Przyznał to Janusz Szostak, który zna sprawę zniknięcia nastolatki jak nikt inny. - Od pewnego czasu zadaję sobie inne pytania... "Kto zabił Iwonę Wieczorek? Kto stoi za jej śmiercią?", bo niewątpliwie ta dziewczyna nie żyje. Ona nie żyje praktycznie od pierwszego dnia zaginięcia - mówi w poruszającym materiale dziennikarz śledczy. - Pracując nad książką "Co się stało z Iwoną Wieczorek?", przeglądając skrupulatnie akta sprawy, rozmawiając z uczestnikami tamtych wydarzeń, natrafiłem na tropy, które moim zdaniem wkrótce się potwierdzą - tłumaczy Szostak. Przed nieco ponad tygodniem przedstawiciele Fundacji Na Tropie wzięli udział w sesji hipnotycznej, by poznać prawdę. W czasie pięciogodzinnego spotkania medium miało skontaktować się z samą Iwoną Wieczorek. Wszystko zostało nagrane, a fragment spotkania prezentujemy w poniższym materiale. Z relacji wynika, że uduszona 19-latka wskazała swoich morderców oraz osoby, które znają miejsce ukrycia jej zwłok. - Wiele wskazuje na to, że zrobili to ludzie, którzy wspomnianej nocy stanęli na drodze wracającej do domu dziewczyny, którym zaufała, z którymi wsiadła do samochodu i odjechała po śmierć - mówi Janusz Szostak. - Dokładnie określiła sprawców, podała ich imiona, opisała ubrania i samochód. Pokazała nam drogę do miejsca, w którym ukryto jej ciało. Jednak ten opis wymaga bardzo drobiazgowej analizy. Nie podała nam dokładnego adresu. Opisała jedynie drogę, niektóre budynki oraz obiekty znajdujące się w pobliżu jej mogiły. To relacja osoby nieprzytomnej, a właściwie martwej, która leży na tylnym siedzeniu samochodu - dodaje dziennikarz śledczy. Szczegóły i fragment seansu hipnotycznego udostępniamy w załączonym nagraniu.

"Iwona Wieczorek nie żyje. Wsiadła do samochodu i odjechała po śmierć". Zobacz szokujące nagranie!

Iwona Wieczorek nie żyje. Kto ją zabił? Kiedy poznamy odpowiedź?

- Sprawa stopniowo zbliża się do końca. Mam nadzieję, że pomoże w tym wydarzenie, które planujemy 31 stycznia 2021 roku. Prosiła nas o to Iwona. Wypełnimy jej wolę. To ostatnie publiczne informacje na temat seansu. Teraz przystępujemy do działania - kończy Janusz Szostak.

Iwona Wieczorek zaginęła dziesięć lat temu. Jak wyglądały ostatnie godziny?

Przed ponad dekadą Iwona Wieczorek wyszła z domu na ostatnią imprezę w życiu. Spotkanie ze znajomymi w beztroskiej atmosferze okazało się zalążkiem najgłośniejszego zaginięcia w Polsce. Jak wyglądały ostatnie godziny przed niespodziewanym zniknięciem Iwony Wieczorek? Szczegóły analizujemy w artykule Iwona Wieczorek zaginęła dekadę temu. Nasza rekonstrukcja zdarzeń [CZYTAJ WIĘCEJ].

Śledztwa Szostaka. Co się stało z Iwoną Wieczorek?
Autor: Materiały prasowe Okładka książki Janusza Szostaka pt. "Co się stało z Iwoną Wieczorek?" Link: "Co się stało z Iwoną Wieczorek?" [KUP TERAZ]