Wypadek

i

Autor: Komenda Powiatowa PSP w Pruszczu Gdańskim Bus Poczty Polskiej zderzył się z wielką ciężarówką! Kobieta nie miała żadnych szans

Horror na obwodnicy

Bus Poczty Polskiej wbił się w ciężarówkę. Kierująca nie miała najmniejszych szans

2023-03-29 15:02

Koszmarny wypadek z udziałem pojazdu Poczty Polskiej na obwodnicy Trójmiasta. W miejscowości Straszyn bus zderzył się z ogromną ciężarówką. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon kobiety. Fatalne wieści potwierdzają strażacy.

Straszne wieści napłynęły z dróg w województwie pomorskim. W środę (29 marca 2023 r.) ok. godziny 12:40 doszło do śmiertelnego wypadku na obwodnicy Trójmiasta. Horror rozegrał się na trasie S6 między węzłami Rusocin i Gdańsk Południe. Jechały tamtędy ogromna ciężarówka oraz pojazd Poczty Polskiej. Na miejscu błyskawicznie pojawili się strażacy, policjanci oraz medycy. - Lekarz stwierdził zgon kobiety - poinformował oficer prasowy KW PSP w Gdańsku bryg. Łukasz Płusa, cytowany przez Polską Agencję Prasową.

- Przed godziną 13:00 na trasie S6 w kierunku Gdyni powstał zator. 29-letnia kierująca pojazdem dostawczym najechała na tył pojazdu ciężarowego marki MAN. Kobieta poniosła śmierć na miejscu. 28-letni kierujący ciężarówki był trzeźwy, nie odniósł obrażeń. Na miejscu trwają policyjne działania - powiedział nam  mł. asp. Kamil Kościuk z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim

Tragiczny wypadek na obwodnicy Trójmiasta. Straszna śmierć kobiety

Jak widać na zdjęciach, które przekazali strażacy z KP PSP w Pruszczu Gdańskim, bus Poczty Polskiej nie miał żadnych szans z o wiele większą ciężarówką. Zwróciliśmy się do Poczty Polskiej z prośbą o komentarz w tej sprawie. - W wypadku zginął kurier firmy zewnętrznej, świadczącej usługi na rzecz Poczty Polskiej - poinformowało "Super Express" biuro prasowe Poczty Polskiej. Przedstawiciele Poczty zapewniają także, że są w kontakcie ze świadczącym usługi podwykonawcą. Nie wykluczają również podjęcia dalszych kroków i działań, po uzyskaniu szczegółowych informacji na temat tej tragedii. Będziemy o tym informować na bieżąco.

Tymczasem, trwa wyjaśnianie przyczyn i okoliczności tego fatalnego w skutkach zdarzenia. Śledztwo będzie się toczyło pod nadzorem prokuratora. Wiemy na pewno, że do wypadku doszło na pasie w kierunku Gdyni. Po godzinie 13:00 GDKiA przekazała, że utrudnienia mogą potrwać nawet 3 godziny. Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o ostrożność.

Nasza redakcja składa wyrazy współczucia rodzinie i bliskim ofiary.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Tragiczny wypadek w Lublinie. Nie żyją nastolatkowie. Samochód którym jechali jest całkowicie zmiażdżony!