Co się stało z IWONĄ WIECZOREK? Zadaj pytanie autorowi książki! SPOTKANIE ONLINE z dziennikarzem śledczym

2020-03-25 14:00
Zaginiona Iwona Wieczorek
Autor: Archiwum Zaginiona Iwona Wieczorek

Już w najbliższy czwartek (26 marca) na Instagramie Wydawnictwa Harde odbędzie się LIVE STREAM, podczas którego dziennikarz śledczy Janusz Szostak odpowie na pytania internautów. Autor książki pt. "Co się stało z Iwoną Wieczorek" będzie do dyspozycji czytelników przez pół godziny. Relacja na żywo rozpocznie się punktualnie o 17:00.

Janusz Szostak jest autorem serii "Śledztwa Szostaka", w ramach której ukazała się książka o najgłośniejszym zaginięciu w Polsce. Iwona Wieczorek zniknęła niemal dziesięć lat temu. W ostatnich tygodniach ponownie zrobiło się głośno o poszukiwaniach pochodzącej z Trójmiasta młodej kobiety.

Janusz Szostak o sprawie Iwony Wieczorek. Dziennikarz śledczy komentuje najnowsze fakty [CZYTAJ WIĘCEJ]

Dołącz do obserwatorów profilu Wydawnictwa Harde na Instagramie. Odwiedź @HardeWydawnictwo i weź udział w spotkaniu online. Zadaj pytanie, posłuchaj opinii eksperta i poznaj szczegóły tajemniczego zaginięcia.

Do zobaczenia w czwartek (26 marca) o godzinie 17:00 na Instagramie Wydawnictwa Harde!

Spotkanie z Szostakiem
Autor: Wydawnictwo Harde
Policjanci apelują o odpowiedzialne zachowanie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE