Co się stało z IWONĄ WIECZOREK? Zaskakujące słowa dziennikarza śledczego. Autor książki SZOKUJE

2020-03-27 13:00
Co się stało z IWONĄ WIECZOREK? Zaskakujące słowa dziennikarza śledczego. Autor książki SZOKUJE
Autor: Archiwum prywatne / Wydawnictwo Harde Co się stało z IWONĄ WIECZOREK? Zaskakujące słowa dziennikarza śledczego. Autor książki SZOKUJE

W czwartkowy wieczór na Instagramie Wydawnictwa Harde odbyło się spotkanie online z dziennikarzem śledczym Januszem Szostakiem. Autor serii "Śledztwa Szostaka" oraz książki o najgłośniejszym zaginięciu w Polsce odpowiedział czytelnikom na pytania dotyczące poszukiwań Iwony Wieczorek. Zdaniem pisarza sprawa jest możliwa do rozwiązania w najbliższych miesiącach. Niektóre fragmenty wypowiedzi można uznać za bardzo zaskakujące.

Iwona Wieczorek zniknęła niemal dziesięć lat temu. W ostatnich tygodniach ponownie zrobiło się głośno o poszukiwaniach pochodzącej z Trójmiasta młodej kobiety. Janusz Szostak, autor książki pt. "Co się stało z Iwoną Wieczorek", po niespodziewanym wznowieniu poszukiwań na terenie sopockich działek odpowiedział na pytania reportera Super Expressu. Więcej na ten temat przeczytasz w artykule Sprawa Iwony Wieczorek. Dziennikarz śledczy komentuje najnowsze fakty. Podczas wczorajszego spotkania online z obserwatorami Wydawnictwa Harde na Instagramie raz jeszcze odniósł się do ostatnich działań, analizując podjęte kroki. - Mocno wierzyłem w "Archiwum X", jednak minione tygodnie tę wiarę podburzyły. Wyglądało mi to na akcję typu "chcemy za wszelką cenę pokazać, że coś robimy" - mówił Janusz Szostak o powrocie z nowoczesnym sprzętem do miejsc, które sprawdzano już przecież w 2011 roku.

Dziennikarz, mając na uwadze trudności w prowadzeniu śledztwa, sam chce podjąć się zadania. - W najbliższych tygodniach mam zamiar ponownie ruszyć do poszukiwań. W obecnej sytuacji jesteśmy jednak ograniczeni. Nie można się przemieszczać, a w akcji miało uczestniczyć kilka osób - przyznał Janusz Szostak. Wszystko wskazuje jednak na to, że po opanowaniu epidemii uda się wrócić do poszukiwań.

W czasie transmisji na żywo na Instagramie Wydawnictwa Harde zadano wiele pytań nawiązujących do książki "Co się stało z Iwoną Wieczorek" oraz osobistych przypuszczeń autora. Padło też to najważniejsze... "Czy sprawa w ogóle ma szanse na zakończenie?" - Oczywiście, że ma. Trzeba zdecydowanych działań i wierzę, że "Archiwum X" takie działania przeprowadzi - odparł pewnym głosem Janusz Szostak, który przeanalizował tomy akt w sprawie Iwony Wieczorek. Przyznał również, że ma podejrzenie, kto może być odpowiedzialny za zniknięcie młodej dziewczyny w lipcu 2010 roku. O jakim człowieku mówi dziennikarz śledczy? - Ja tego tutaj nie powiem. Jeśli ktoś czytał moją książkę, może się domyśleć - uciął Janusz Szostak.

Książka pt. "Co się stało z Iwoną Wieczorek" jest dostępna w sprzedaży internetowej [KLIKNIJ TUTAJ].

Co się stało z Iwoną Wieczorek
Autor: Wydawnictwo Harde "Co się stało z Iwoną Wieczorek"

Dołącz do obserwatorów profilu Wydawnictwa Harde na Instagramie, by być na bieżąco z nowymi publikacjami.

Polacy dziękują lekarzom i pielęgniarkom za walkę z koronawirusem.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE