Pijany przewoził dziecko

i

Autor: Shutterstock Pijany przewoził dziecko

Szok!

Czy on zwariował?! Pijany jak bela przewoził dziecko. Dantejskie sceny na Pomorzu

2023-05-30 13:33

Trzy promile alkoholu za kierownicą samochodu i w dodatku przewożone w pojeździe dziecko. 47-letni mężczyzna z powiatu wejherowskiego (woj. pomorskie) wykazał się skrajną głupotą. Na szczęście, na niepokojące zdarzenie z Redy zwrócił uwagę jeden ze świadków, który być może uratował nieletniemu życie.

Oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie Anetta Potrykus poinformowała Polską Agencję Prasową, że dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o tym, że przez Redę jedzie samochód, którego kierujący może być nietrzeźwy. - Z relacji zgłaszającego wynikało, że kierowca jechał całą szerokością drogi, wykonywał niebezpieczne manewry. Zaniepokojony świadek, na czerwonym świetle podbiegł do samochodu nietrzeźwego kierowcy i zauważył w nim 11-letnie dziecko. Świadkowie uniemożliwili mu ucieczkę - dodała rzeczniczka, cytowana przez PAP.

Reda. Kompletnie pijany mężczyzna przewoził dziecko

Mężczyznę zatrzymał patrol ruchu drogowego. Funkcjonariusze przebadali 47-letniego mieszkańca powiatu wejherowskiego. Badanie to wykazało, że mężczyzna miał 3 promile alkoholu w organizmie. - Dziecko, nie odniosło żadnych obrażeń, trafiło pod opiekę rodziny. Policjanci zatrzymali prawo jazdy mężczyźnie. Wkrótce zostanie przesłuchany i usłyszy zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości - przekazują policjanci.

Na uwagę zasługuje wzorowa postawa świadków, którzy nie byli obojętni i zareagowali, gdy zobaczyli, że dzieje się coś złego. Redakcja "Super Expressu" bije im brawo. Z kolei nieodpowiedzialność pijanego kierowcy przekracza wyobraźnię. Całe szczęście, że nie przywiózł śmierci.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy kary dla pijanych kierowców powinny być wyższe?
Pijany ukradł porsche i celowo potrącił rowerzystę