Wypadek na plaży. Trwa walka o życie 13-latka

i

Autor: Shutterstock

Straszne!

Dramat na plaży w Krynicy Morskiej! Walczą o życie 13-latka

2023-06-29 14:55

Dramatyczny wypadek w Krynicy Morskiej na Pomorzu. Trwa walka o życie 13-letniego chłopca, który został wyciągnięty z wody. Do akcji wykorzystano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Służby apelują o rozwagę.

Niepokojące wieści spłynęły do nas z Krynicy Morskiej. - Kolejna tragedia na plaży, 13-letni chłopak właśnie jest reanimowany. Na miejsce leci LPR. Błagam o rozwagę, tu nie ma żartów - przekazał po godzinie 14:15 w mediach społecznościowych Sebastian Kluska, Dyrektor Morskiej Służby Poszukiwania i Ratownictwa. Nastolatek został wyciągnięty z wody przez plażowiczów. Stan chłopaka jest oceniany jako ciężki.

Dramat w Krynicy Morskiej. To nie pierwszy taki przypadek

Dyrektor Kluska powiedział "Onetowi", że tylko podczas tegorocznego sezonu odnotowano cztery śmiertelne wypadki w wodzie. W tym przypadku nastolatek został przetransportowany do szpitala. Trzymamy kciuki za lekarzy! Artykuł będzie aktualizowany.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy zdarzyło ci się pić alkohol nad wodą?
Dramatyczne poszukiwania w Wiśle. Służby wyłowiły topielca pod Nowym Dworem Mazowieckim