22-letni Michał znaleziony martwy na stacji PKP! Zaginął miesiąc temu

i

Autor: Shutterstock; KMP Gdańsk Policja zakończyła poszukiwania 22-letniego Michała S., którego ciało ujawniono na jednej ze stacji PKP pod Pruszczem Gdańskim

Wielka tragedia

22-letni Michał znaleziony martwy na stacji PKP! Zaginął miesiąc temu

2023-06-29 12:43

Policja zakończyła poszukiwania 22-letniego Michała S., którego ciało ujawniono na jednej ze stacji PKP pod Pruszczem Gdańskim. Mieszkaniec Gdańska zaginął pod koniec maja br., a zgłoszenie w tej sprawie wpłynęło do mundurowych z komisariatu przy ul. Platynowej. W dniu zaginięcia 22-latek rozmawiał jeszcze ze swoją mamą, ale rodzina straciła z nim później kontakt.

Zaginiony 22-latek z Gdańska nie żyje. Ciało Michała znaleziono na stacji PKP

22-letni Michał S., mieszkaniec Gdańska, który zaginął pod koniec maja, został znaleziony martwy na stacji PKP pod Pruszczem Gdańskim. Policja poinformowała o tym w środę, 28 czerwca. Mężczyzna wyszedł z domu 22 maja krótko po rozmowie ze swoją mamą i od tamtej pory nie skontaktował się już ani z nią, ani z innymi członkami swojej rodziny. Dwa dni później bliscy zaginionego zgłosili się na Komisariat Policji I w Gdańsku przy ul. Platynowej 6F, informując o wszystkim mundurowych. Od tamtego czasu trwały poszukiwania 22-latka, które właśnie się zakończyły. Jak informują funkcjonariusze, przyczyna zgonu mężczyzny nie jest jeszcze znana, ale wstępie wykluczono, by do jego śmierci przyczyniły się osoby trzecie.

Sonda
Czy kiedykolwiek angażowałeś/aś się w poszukiwania zaginionej osoby?
Proces kochanków odpowiedzialnych za gehennę Maksia i Lenki trwa