Wyrazy współczucia

Drogowa masakra na obwodnicy. Kobieta zginęła w busie Poczty Polskiej. Wiemy, kim jest ofiara

2023-03-30 16:33

Pomorskie: Wracamy do sprawy tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło w środę (29 marca 2023 r.) na obwodnicy Trójmiasta. Na trasie S6 kierująca busem Poczty Polskiej najechała na tył pojazdu ciężarowego. Nie miała żadnych szans na przeżycie. Reporter "Super Expressu" ustalił nowe fakty, dotyczące ofiary.

Sprawa tragicznego wypadku na obwodnicy Trójmiasta poruszyła nie tylko naszych czytelników. To była środa, niedługo po południu. Kierujący autami już zdążyli zacząć przeklinać korek, który utworzył się na Pomorzu. Zdarzenie miało miejsce miało miejsce na drodze S6 na wysokości Straszyna. Uczestniczyły w nim ogromna ciężarówka oraz bus Poczty Polskiej. Niestety, ziścił się czarny scenariusz. - Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia i wstępnie ustalili, że 29-letnia kobieta, jadąca dostawczym fiatem w kierunku Gdyni z nieustalonych na tę chwilę przyczyn najechała na tył pojazdu ciężarowego m-ki MAN, który zatrzymał się z uwagi na zator drogowy. Kobieta zginęła na miejscu - przekazał nam mł. asp. Kamil Kościuk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim. Śledztwo w tej sprawie toczy się pod nadzorem prokuratora. 28-letni kierowca ciężarówki był trzeźwy.

Czytaj więcej: Bus Poczty Polskiej wbił się w ciężarówkę. Kierująca nie miała najmniejszych szans

Pomorskie: Kobieta zginęła w busie Poczty Polskiej. Wiemy, kim jest ofiara

Sprawa dotyczy pojazdu Poczty Polskiej, więc skontaktowaliśmy się w tej sprawie z przedstawicielami spółki. Wiemy więcej na temat ofiary, która niestety poniosła śmierć w wyniku tego koszmarnego wypadku. 29-latka była kurierką firmy zewnętrznej, świadczącej usługi na rzecz Poczty Polskiej

- Jesteśmy w kontakcie z podwykonawcą. Na bieżąco kompletujemy informacje i nie wykluczamy podjęcia dalszych działań i kroków - przekazali "Suepr Expressowi" przedstawiciele biura prasowego Poczty Polskiej.

Z doniesień medialnych wynika, że ofiara mieszkała na Pomorzu. - Ola była energiczna, pełna humoru, inteligentna, pomocna i bardzo szalona. Osierociła małego synka - powiedział "Faktowi" pan Tomasz, przyjaciel kobiety. Rodzinie i bliskim zmarłej składamy wyrazy współczucia. 

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Wierzysz w życie po śmierci?
Tragiczny wypadek w Półsierakowie zabrał życie Bartkowi i Irkowi