DWULATKA kierowała sportowym mercedesem! SZOKUJĄCA reakcja pomorskiej policji

2021-02-24 20:21 mta
DWULATKA kierowała sportowym mercedesem! SZOKUJĄCA reakcja Pomorskiej Policji
Autor: Pomorska Policja

Szokująca sytuacja i reakcja mundurowych pomorskiej policji. Podczas codziennych, rutynowych działań na drogach, zatrzymali do kontroli sportowego mercedesa. Kierowała nim… dwulatka! Dla małej Leny to bez wątpienia pierwsza kontrola drogowa w życiu. Jak ją zapamięta? Chyba całkiem nieźle, bo mundurowi, zamiast wlepić mandat, robili sobie wspólne zdjęcia.

Dwulatka za kierownicą białego, sportowego mercedesa! Mająca zaledwie dwa lata Lena stała się obiektem zainteresowania pomorskiej policji. Nic dziwnego! Mała „królowa szos” w swoim aucie robi niesamowite wrażenie. Podczas policyjnej kontroli na jaw wyszło coś jeszcze.

Policjanci z drogówki są wyczuleni na takie sportowe maszyny. Ich właściciele często mają „ciężką” nogę i lubią sprawdzać możliwości silników swoich aut. Problem w tym, że drogi publiczne nie są do tego najlepszym miejscem. Stąd, gdy zobaczyli białego, sportowego mercedesa, pomorscy policjanci bez chwili zastanowienia ruszyli do akcji.

Zobacz też: Dziecko wbiegło na jezdnię. Samochód potrącił 4-latka! Wystarczyła chwila nieuwagi

Kierująca sportowym mercedesem przekroczyła prędkość i nie miała uprawnień do kierowania – relacjonują funkcjonariusze. Brak prawa jazdy nie dziwi, w końcu Lena ma dopiero… dwa lata.

Podczas kontroli na jaw wyszły też inne niewygodne fakty. Przekroczenie prędkości i brak uprawnień to nie wszystko! Biały mercedes przerobiony na kabriolet, nie miał też… gaśnicy! Tego było już za wiele. Jednak łaskawi policjanci, zamiast wlepiać mandaty, woleli robić sobie zdjęcia.

Cała sytuacja jest tylko żartobliwą relacją funkcjonariuszy, choć – jak należy się spodziewać – zdjęcia z tej policyjnej kontroli lada chwila staną się hitem sieci. Mała Lena bez wątpienia nie złamała żadnego przepisu, ale policyjną kontrolę zapamięta na długo. Pozostaje tylko życzyć innym kierowcom, by w ich przypadku mundurowi też byli tak łaskami.

Dwulatka tak oczarowała policjantów, że kontrola drogowa zakończyła się wspólnym zdjęciem – relacjonują mundurowi. Humorystyczny wpis Pomorskiej Policji na Twitterze wywołał masę komentarzy i ujął wielu internautów. Inni przekonują, że funkcjonariusze próbują w taki sposób ocieplać swój wizerunek.

Przez Al. Grunwaldzką i Al. Zwycięstwa w Gdańsku nie pojedziemy szybciej niż 50 km/h
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE