Tajemnicza śmierć mężczyzny. Nie był bezdomny, ale nikt nie wie, kim jest. Policja apeluje

i

Autor: Komenda Miejska Policji w Gdańsku Policjanci w Gdańsku apelują o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, którego ciało znaleziono na ul. Brzegi

Jego ciało znaleziono na ulicy

Tajemnicza śmierć mężczyzny. Nie był bezdomny, nikt nie wie, kim jest. Policja apeluje

2024-04-17 13:16

Policjanci w Gdańsku apelują o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, którego ciało znaleziono na ul. Brzegi. Do jego śmierci nie doszło wskutek działania osób trzecich, denat nie był też osobą bezdomną, ale jak do tej pory do mundurowych nie zgłosił się nikt, kto potrafiłby powiedzieć, kim jest. Policja opublikowała retusz rekonstrukcyjny zmarłego.

Gdańsk. Kim jest zmarły mężczyzna? Policja apeluje o pomoc

Tożsamość zmarłego w Gdańsku mężczyzny pozostaje zagadką, dlatego tamtejsza policja prosi o pomoc w ustaleniu jego tożsamości. Ciało denata znaleziono na ul. Brzegi 22 lutego br., ale z uwagi na to, że nadal nie wiadomo, kim jest, mundurowi opublikowali w tej sprawie komunikat. Zmarły nie był osobą bezdomną, a do jego śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie. Na stronie policji pojawił się również retusz rekonstrukcyjny jego twarzy i opis ubrania, które miał na sobie w czasie tragicznego odkrycia. Dalsza część tekstu poniżej.

Romska księżniczka zginęła przygnieciona przez własne auto

Mężczyzna ubrany był w buty trekkingowe/ trzewiki w kolorze piaskowym, granatowe spodnie typu jeans, granatowy sweter i granatową kurtkę jesienną. Miał przy sobie torbę sportową, którą widać na załączonej fotografii.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji I w Gdańsku przy ul. Platynowej 6F pod numerem telefonu: 47 741 67 22. Informacje można także przekazać, pisząc na adres poczty: [email protected] - apelują policjanci.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki