Zaginiona 13-latka z Gdańska

i

Autor: Archiwum prywatne Zaginiona 13-latka z Gdańska

Gdańsk: Zaginęła 13-letnia Zuzanna! Szuka jej policja. Rodzina wyznaczyła nagrodę

2018-12-26 19:30

Gdańscy policjanci szukają 13-letniej Zuzanny z Brzeźna. Dziewczynę po raz ostatni widziano około godziny 12:00 w niedzielę (23 grudnia) w Galerii Bałtyckiej. Nie ma z nią kontaktu i nie wróciła na święta do domu.

Zuzanna ma szczupłą budowę ciała i około 165 centymetrów wzrostu oraz długie blond włosy, często związane. W dniu zaginięcia miała na sobie granatową kurtkę z obszytym futerkiem kapturem, czarną bluzę z kapturem, ciemne jeansy i granatowe zimowe buty.

Policja prosi o pomoc osoby, które mogą wiedzieć, co dzieje się z zaginioną. Aby przekazać istotne informacje w tej sprawie, należy kontaktować się z komisariatem w Nowym Porcie pod numerem telefonu 58 52 11 722 lub dzwoniąc na alarmowy numer 112.

Zobacz także: Gdańsk: Policja odnalazła zaginionego 12-latka

Jak informuje strona Zaginieni przed laty na Facebooku, rodzina 13-latki przewidziała nagrodę w wysokości 1000 złotych za wskazanie miejsca pobytu Zuzanny.

ZOBACZ WIDEO:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE