Horror w Gdyni. 32-latka zaatakowała nożem swoją 10-letnią córkę!

i

Autor: shutterstock

Potworne

Horror w Gdyni. 32-latka zaatakowała nożem swoją 10-letnią córkę!

2023-07-28 19:40

Sceny jak z horroru rozegrały się w środę (26 lipca) około godz. 13 w mieszkaniu w Gdyni Chyloni. 32-letnia kobieta zaatakowała nożem swoją 10-letnią córkę! Niedoszła zabójczyni dziecka usłyszała zarzuty. Aresztowano ją na trzy miesiące. Kobieta będzie izolowana w warunkach szpitala psychiatrycznego.

Gdynia. Matka zaatakowała córkę nożem

Koszmar rozegrał się w środę około godz. 13 w mieszkaniu w Gdyni Chyloni. Jak podał serwis trojmiasto.pl, zaatakowana przez matkę 10-latka wzywała pomoc przez okno. Na miejsce przyjechała policja i straż pożarna. Na szczęście dziewczynce nic poważniejszego się nie stało. Została przesłuchana przed sądem w obecności biegłego psychologa.

32-latka z zarzutem

W piątek (28 lipa) prokurator Mariusz Duszyński z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku przekazał w rozmowie z Polską Agencją Prasową, że 32-letnia kobieta usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa i spowodowania lekkich obrażeń ciała u 10-letniej córki. "W piątek sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu, które podejrzana będzie odbywać w warunkach szpitala psychiatrycznego" - dodał prok. Duszyński.

Co więcej, 32-latka zostanie przebadana przez biegłych psychiatrów, którzy wypowiedzą się na temat jej zdrowia psychicznego i poczytalności w chwili popełnienia zarzucanego czynu.

Sonda
Jak oceniasz pracę prokuratury w Polsce?