Kto zabił Iwonę Wieczorek?. Nowa książka ma przybliżyć do prawdy. Gra dobiega końca

i

Autor: SE

Iwona Wieczorek. Policja zatrzyma kilka osób? "Idziemy po was"! Nowe ustalenia Janusza Szostaka

2021-11-26 5:55

Iwona Wieczorek. Zaginięcie młodej gdańszczanki to nadal wielka tajemnica. W sprawie może jednak dojść do zaskakującego przełomu. Jak informuje Janusz Szostak, dziennikarz śledczy i autor książek o zaginięciu Iwony Wieczorek, policja ma niebawem dokonać zatrzymań! Czy po latach prawda wyjdzie na jaw? W rozmowie z "Super Expressem" Janusz Szostak mówi o swoich najnowszych ustaleniach. - Obiecywano zakończenie sprawy Iwony Wieczorek do końca roku i liczę, że tak się stanie - zaznacza Szostak.

Zaginięcie 19-letniej Iwony Wieczorek z Gdańska nadal nie zostało wyjaśnione. Młoda kobieta zniknęła w lipcu 2010 roku. Wszystko wskazuje na to, że zaginiona nie żyje. Ciała jednak dotąd nie odnaleziono. Kiedy poznamy prawdę? Czy ktokolwiek zostanie w niedalekiej przyszłości pociągnięty do odpowiedzialności? - Idziemy po was! - napisał w mediach społecznościowych Janusz Szostak, załączając zdjęcie zaginionej Iwony Wieczorek... i wywołał burzę swoimi nowymi ustaleniami! - Dowiedziałem się kilkanaście dni temu, że Prokuratura Krajowa zleciła Wydziałowi Terroru Kryminalnego i Zabójstw Komendy Stołecznej Policji w Warszawie pewne czynności. Swoje działania wykonuje też Komenda Główna Policji. Z pewnego źródła wiem, że coś się kroi. Chciałem uzyskać potwierdzenie u źródła. Podjąłem próby kontaktu. Rzecznik stołecznej komendy nie odniósł się do moich słów, ale również im nie zaprzeczył. Podobnie prokuratura - powiedział w rozmowie z trójmiejskim dziennikarzem "Super Expressu" Janusz Szostak, dziennikarz śledczy i autor książek o sprawie tajemniczego zaginięcia Iwony Wieczorek. - Z wiedzy, którą nabyłem z kręgów policyjnych, wynika jasno, że działania zlecono Wydziałowi Terroru Kryminalnego i Zabójstw Komendy Stołecznej Policji w Warszawie. Ma on dobrą opinię i jest skuteczny w zatrzymaniach. Co ważne, dokonuje ich nie tylko w stolicy - wyjaśnia Szostak. Jak dodaje, jego zdaniem "Archiwum X" nic już nie robi w celu wyjaśnienia zniknięcia Iwony Wieczorek. Po przekazaniu sprawy może wkrótce dojść do przełomu. W opinii Janusza Szostaka "zatrzymania są możliwe jeszcze w 2021 roku". - Obiecywano zakończenie tej sprawy do końca roku i liczę, że tak się stanie - mówi "Super Expressowi" dziennikarz śledczy. Na pytanie, czy spodziewa się zatrzymania jednego sprawcy, odpowiada jednoznacznie. - Prawdopodobnie nie będzie to jedna osoba. Zapowiada się większa akcja - kończy Szostak.

Sonda
Czy Twoim zdaniem sprawę Iwony Wieczorek uda się rozwiązać?

Janusz Szostak to autor dwóch książek o zaginięciu Iwony Wieczorek. Pierwszą z nich - "Co się stało z Iwoną Wieczorek?" - możesz kupić online [KLIKNIJ TUTAJ]. Druga książka pt. "Kto zabił Iwonę Wieczorek?" została wydana w trwającym roku i jest uzupełnieniem oraz kontynuacją pierwszej publikacji dziennikarza śledczego.

Co się stało z Iwoną Wieczorek

i

Autor: Wydawnictwo Harde "Co się stało z Iwoną Wieczorek" Link: "Co się stało z Iwoną Wieczorek?"

Zaginięcie Iwony Wieczorek. Zobacz rekonstrukcję zdarzeń w poniższej galerii zdjęć!

Rutkowski Story - Poruszająca rozmowa z mamą Iwony Wieczorek
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE