Iwona Wieczorek. Nieznane zeznania wychodzą na jaw! Mowa o tajemniczym mężczyźnie

2021-09-23 9:00
Kto zabił Iwonę Wieczorek? Janusz Szostak: Ja już wiem. Książka zdradza, kto chroni sprawców!
Autor: Super Express Kto zabił Iwonę Wieczorek? Janusz Szostak wydał nową książkę o tajemniczym zaginięciu

Iwona Wieczorek zaginęła przeszło jedenaście lat temu, a sprawa jej zniknięcia nadal budzi ogromne emocje. Przez ponad dekadę policji, jasnowidzom, detektywom i dziennikarzom śledczym nie udało się dociec prawdy. Milowym krokiem w stronę wyjaśnienia zaginięcia Iwony Wieczorek może być nowa książka Janusza Szostaka. Autor opisuje w niej nowe szokujące wątki i własne ustalenia. Poniżej publikujemy fragment książki "Kto zabił Iwonę Wieczorek?", w którym przytoczone zostały nieznane wcześniej zeznania Patrycji K. Dziewczyna twierdzi, że wraz z koleżanką mogła spotkać Iwonę Wieczorek nad ranem 17 lipca 2010 roku. Zaginionej miał towarzyszyć tajemniczy mężczyzna.

„KTO ZABIŁ IWONĘ WIECZOREK?”. Rozdział XI „Złamany papieros” [FRAGMENT KSIĄŻKI JANUSZA SZOSTAKA]

Przeglądając po raz kolejny akta sprawy Iwony Wieczorek, odnajduję wątki, o których dotąd nie pisałem, Czy są istotne dla rozwikłania zaginięcia 19-latki z Gdańska? Ocenę pozostawiam czytelnikom. Przytaczam nieznane dotychczas zeznania Patrycji K., nastolatki z Gdańska. W aktach sprawy znajduje się notatka służbowa, w której młodszy aspirant Robert Tajerle odnotowuje fakt, że skontaktowała się z nim Iwona Kinda, matka zaginionej 17 lipca 2010 roku 19-latki. Kobieta przekazała zaskakującą informację. Zajrzyjmy do notatki sporządzonej przez policjanta: „Wymieniona poinformowała mnie, iż do Komisariatu Policji przy ulicy Biała 1 w dniu 11 października 2013 roku stawiła się siostra dziewczyny, która twierdzi, że jest koleżanką Iwony Wieczorek i w dniu zaginięcia widziała ją po momencie zarejestrowania jej przez kamery monitoringu . Miało dojść wtedy do spotkania z Iwoną Wieczorek, która przebywała na plaży wraz z mężczyzną wieku około 35 lat. Iwona Wieczorek miała zakupić od niej papierosa za kwotę 6 złotych. Koleżanka Iwony Wieczorek miała wtedy 16 lat i nie chciała do tej pory informować o tym policji ponieważ się bała. Po ostatniej publikacji wywiadu z jasnowidzem z Człuchowa p. Jackowskim powiedziała o tym siostrze, która postanowiła o tym poinformować policję”.

Jako, że policyjny dokument został sporządzony nieco chaotycznie dodam, że osobą, która kontaktowała się z mamą Iwony Wieczorek była Klaudia K. i to ona, a nie jej siostra Patrycja K. miała być rzekomo koleżanką zaginionej nastolatki. Zastanawia mnie, dlaczego to Iwona Kinda zawiadomiła śledczych o tym, że Klaudia K, zgłosiła się do komisariatu na Białej, a nie zrobili tego tamtejsi funkcjonariusze? Jest to z pozoru niewiele znaczący drobiazg, ale pokazuje, jak wyglądał przepływ informacji w tej sprawie między jednostkami policji w Trójmieście.

Wkrótce Patrycja K. została przesłuchana. Osiemnastolatka wyjaśniła, że nie zna matki Iwony Wieczorek. Natomiast jej siostra Klaudia spotkała się dzień wcześniej z Iwoną Kindą. – Powiedziała jej o tym, co ja wiem w tej sprawie. Moja siostra zna matkę Iwony Wieczorek z internetu, wcześniej jej nigdy nie spotkała – zastrzegła dziewczyna.

Co zeznała młoda kobieta na policji? Otwórz poniższą galerię zdjęć, by poznać dalszy fragment rozdziału „Złamany papieros” z książki Janusza Szostaka pt. „Kto zabił Iwonę Wieczorek?”.

Udostępniony przez nas fragment to rozdział „Złamany papieros” z nowej książki Janusza Szostaka pt. „Kto zabił Iwonę Wieczorek?”. Jest ona już dostępna w otwartej sprzedaży online. Wciąż możesz kupić również pierwszą książkę dziennikarza śledczego o tajemniczym zaginięciu młodej gdańszczanki - „Co się stało z Iwoną Wieczorek”.

Sonda
Czy Twoim zdaniem sprawę Iwony Wieczorek uda się rozwiązać?

Czytaj więcej: Zaginięcie Iwony Wieczorek. Odtwarzamy ostatnie godziny [REKONSTRUKCJA ZDARZEŃ]

"Iwona Wieczorek nie żyje. Wsiadła do samochodu i odjechała po śmierć". Zobacz szokujące nagranie!

Już teraz książka „Co się stało z Iwoną wieczorek” 35% taniej na www.wiemiwybieram.pl.

Co się stało z Iwoną Wieczorek
Autor: Materiały prasowe
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE