Jasnowidz Jackowski szokuje w przepowiedni! Stolica będzie przeniesiona do Gdańska?! Taki ma być 2023 rok

i

Autor: Piotr Lampkowski/SUPER EXPRESS Jasnowidz Jackowski szokuje w przepowiedni! Stolica będzie przeniesiona do Gdańska?! Taki ma być 2023 rok

Szokująca przepowiednia

Jasnowidz Jackowski szokuje w przepowiedni! Stolica będzie przeniesiona do Gdańska?! Taki ma być 2023 rok

2023-01-05 18:28

Jaki dla mieszkańców Trójmiasta będzie rok 2023? Czy to będzie robry rok, czy może trzeba będzie zaliczyć go do złych? Jaka przyszłość czeka mieszkańców Gdańska w 2023? Podczas spotkania z jasnowidzem Jackowskim zapytaliśmy go o to, co widzi na ten temat w swojej wizji przyszłości. Słowa Krzysztofa Jackowskiego, jasnowidza z Człuchowa wielu mogą zszokować. W swojej przepowiedni na 2023 rok mówił: " W Gdańsku ktoś będzie sprawował władzę ogólnopolską, albo z Gdańska ktoś będzie wybrany do bardzo ważnej władzy w Polsce". Co dokładnie miał na myśli? Przeczytaj najnowszą przepowiednię jasnowidza Jackowskiego.

Krzysztof Jackowski jest najbardziej rozpoznawalnym jasnowidzem we współczesnej Polsce. Jego wizji przyszłości słuchają setki tysięcy osób, które chcą poznać treść przepowiedni. Jaki będzie dla mieszkańców trójmiasta 2023 rok? Zapytaliśmy o to w trakcie spotkania z jasnowidzem Jackowskim. Tylko "Super Expressowi" zdradził, co czeka Gdańsk, Gdynię i Sopot w 2023 roku.

Jasnowidz Jackowski szokuje w przepowiedni! Stolica będzie przeniesiona do Gdańska?! Taki ma być 2023 rok

Jaki rok czeka mieszkańców Trójmiasta? Czy 2023 rok będzie łaskawy dla żyjących w Gdańsku, Gdyni i Spocie? Co takiego zobaczył w swojej wizji przyszłości jasnowidz Jackowski?

- Gdańsk. Gdynia. Sopot. To nic nie znaczy. Bardzo deszczowy, tak mi się skojarzyło - rozpoczął swoją przepowiednię jasnowidz Jackowski i dodał: - Wie pan co, ja sam widzę, że to jest nienormalne co ja mówię. ie rozumiem jednej rzeczy: Gdańsk, w ogóle Trójmiasto, nie rozumiem tego co powiem, ale powiem to w dwóch alternatywach. Albo chwilowo w Gdańsku ktoś będzie sprawował władzę ogólnopolską albo z Gdańska ktoś będzie wybrany do bardzo ważnej władzy w Polsce - tajemniczo zdradził jasnowidz Jackowski.

Przepowiednia jasnowidza Jackowskiego dla Gdańska na 2023 rok

- Może to ja źle rozumiem i dlatego są dwie alternatywy? - zastanawia się nad swoją przepowiednią dla Gdańska na 2023 rok jasnowidz Jackowski i dodaje: - Jakby władza jakaś miała być tworzona w Gdańsku. To, co w Warszawie nie można by było tego tworzyć. Sam się pytam: dziwnie mi się to wszystko kojarzy, ponieważ dziwny czas będzie w 2023 roku. Urzędy centralne miały by się przenieść do Gdańska tak mi się skojarzyło - przepowiada jasnowidz Jackowski.

Zobacz koniecznie: Jasnowidz Jackowski już to wie! Właśnie taka będzie wiosna 2023 w Polsce?!

Chcesz poznać inne przepowiednie jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego? Znajdziesz je w naszej galerii zdjęć poniżej.

Krzysztof Jackowski mówi o tym jak będzie rok 2023 dla mieszkańców Trójmiasta

Przeczytaj książkę Przemysława Lewickiego o jasnowidzu Jackowskim wydawnictwa Harde.

Możesz ją kupić TUTAJ.

Jasnowidz Jackowski, Przemysław Lewcki, wydawnictwo Harde

i

Autor: Wydawnictwo Harde Jasnowidz Jackowski, Przemysław Lewcki, wydawnictwo Harde Link: Jasnowidz Jackowski, Przemysław Lewicki